• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wyszogrodem

(85)
  • 1 / 3
    Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 199 000 zł cena
    • 2 355 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Mostkach, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 2355 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 34 m x...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodni...

  • Działka Sochaczew ul. Podgórna

    Sochaczew » ul. Podgórna

    • 250 000 zł cena
    • 1 498 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - ul. Podgórna, SochaczewNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1498 m², położona w Sochaczewie przy ul. Podgórnej. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka z dojazdem od ulicy gminnej

    Budy Iłowskie

    • 330 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka częściowo zadrzewiona młodymi sosnami, sucha. W pobliżu tereny leśne.Dla tego terenu nie ma miejscowego planu zagospodarowania terenu, należy wystąpić o warunki zabudowy.W...

  • Działki w okol. Sochaczewa MEDIA!! Warto!

    Sochaczew

    • 554 800 zł cena
    • 29 200 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w miejscowości Bibiampol o szerokości 44 m., z wjazdem od ulicy gminnej.Korzystny wymiar działki pozwala na dogodny jej podział na działki mniejsze...

  • Działka Łazy ul. Rumiana

    Łazy » ul. Rumiana

    • 800 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości REVI HOME oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3218 m, zlokalizowaną w Łazach gm.Lesznowola przy ul.Rumianej. Idealna pod inwestycję...

  • Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP
    Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP

    Brochów

    • 5 527 445 zł cena
    • 112 805 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 11,2805 ha, położony w Gminie Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizac...

  • Działka usługowa Sochaczew,
    1 / 3
    Działka usługowa Sochaczew,

    Sochaczew

    • 365 850 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż udział 1/2 w działce nr 12/21 położonej w Sochaczewie przy ul. 600-lecia, w centralnej części miasta. Nieruchomość posiada dog...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Sochaczew ul.

    Sochaczew

    • 365 850 zł cena
    • 2 033 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż udział 1/2 w działce nr 12/21 położonej w Sochaczewie przy ul. 600-lecia, w centralnej części miasta. Nieruchomość posiada dogod...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 500 zł cena
    • 5 370 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5370 m2 w kształcie prostokąta o wym. około 71 m x 76 m.Działka położona jest przy drod...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 180 000 zł cena
    • 8 552 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 8552 m2.Działka położona jest przy drodze gminnej. Teren jest nieogrodzony, niezagospod...

  • Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 150 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1090 m2 w miejscowości Nowe Mostki, w gminie Sochaczew.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ją jak...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Sochaczew

    • 1 650 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Kozuszki Parcel .Dzialka o pow.1273.m częściowo uzbroiona. Dzialka pod lasem.

  • Sprzedam działkę budowlaną.Łazy koło Warszawy.Bezpośrednio
    1 / 11
    Sprzedam działkę budowlaną.Łazy koło Warszawy.Bezpośrednio

    Łazy

    • 900 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 554 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną.Powierzchnia 1625 m kw.Cicha spokojna okolica.Miejscowość Łazy.Bliskość trasy E7 oraz S2 i S8.Otoczenie lasu Sękocińskiego.Sprzedam bezpośrednio.

  • Działka 4300m w Gawłowie gm Sochaczew
    Działka 4300m w Gawłowie gm Sochaczew

    Sochaczew

    • 80 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Gawłowie gm Sochaczew nr 69/1 4300m2 69/5 5448m3 69/2 3000m2 69/3 3000m2 cena 80zl za m2

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 367 000 zł cena
    • 5 243 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Budki Żelazowskie, w gminie Kampinos o powierzchni 5 243 m² w kształcie prostokąta.Numer działki 75Działka znajduje się bezpośrednio przy...

  • Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 150 000 zł cena
    • 8 313 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Młodzieszynie bezpośrednio przy drodze krajowej DK50.Najważniejsze informacje: Numer działki: 511 Powierzchnia: 8313 m² Kształt: prostokąt Wymiary: ok. 69,...

  • 1 / 3
    Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 50 000 zł cena
    • 1 796 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Młodzieszynie bezpośrednio przy drodze krajowej DK50.Najważniejsze informacje: Numer działki: 530 Powierzchnia: 1796 m² Klasa ziemi: IIIa Ukształtowanie te...

  • 1 / 2
    Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 150 000 zł cena
    • 1 495 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 1495 m2 i jest w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do publicznej drogi asfaltowej,...

  • Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska

    Łaziska

    • 170 000 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3149m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 38 x 82, położona w miejscowości Łaziska, gm. Słubice, pow. płocki. Działk...