• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wyszogrodem

(85)
  • 1 / 2
    Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 1 448 755 zł cena
    • 26 341 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż kompleks działek, idealnych pod inwestycję deweloperską. Działki położone są w Młodzieszynie, gminie Młodzieszyn, powiecie sochaczewskim, województwie mazowieckim. Łącz...

  • Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 333 160 zł cena
    • 16 658 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 16 658 m2 w miejscowości Nowe Mostki, w gminie Sochaczew. Działka jest o powierzchni 16 658 m2 i posiada dostęp do publicznej drogi asfaltow...

  • Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!
    1 / 6
    Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!

    Wólka Smolana

    • 93 397 zł cena
    • 1 583 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wólka Smolana, gmina Brochów. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1583 m2 znajduje się w otoczeniu czystych i zdrowych tere...

  • 24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!
    1 / 6
    24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!

    Wólka Smolana

    • 2 000 000 zł cena
    • 37 495 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę zaprezentować Państwu wspaniałe tereny inwestycyjne, znajdujące się w Gminie Brochów w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piękna, czysta i zdrowa okoli...

  • Działka Juliopol ul.

    Juliopol

    • 79 105 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Juliopol, w gminie Młodzieszyn.Dostępne działki: Nr 676/16 - powierzchnia 2832 m², z dostępem do...

  • Działka Zakrzewo Kościelne

    Zakrzewo Kościelne

    • 130 000 zł cena
    • 2 347 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka budowlana objęta MPZP. Zakrzewo - obok Kępy Polskiej, w pobliżu wysp białobrzeskich i zakrzewskich, w otoczeniu lasów. Fantastyczne miejsce na własny...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy - na sprzedaż. Działka rolna o powierzchni 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynków mieszkalnych. Działka w...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 600 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z prawem zabudowy - na sprzedaż. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 4000 m2 i wymiarach 82.5 x 36,6 x 83,6 x 60. Dojazd do nieruchom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą
    Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą

    Czerwińsk nad Wisłą

    • 370 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą blisko trasy Warszawa Płock. Działka jest w dobrym położeniu niedaleko Wisły z przeznaczeniem na zabudowę, inwestycje,...

  • Działka w centrum
    1 / 5
    Działka w centrum

    Sochaczew

    • 1 311 240 zł cena
    • 10 927 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam państwu do zaoferowania działke o powierzchni 1,0927 ha w centrum Sochaczewa. Na posesji znajdują się dwa budynki, piwnica, studnia i rosną drzewa owocowe. Działk...

  • Działka Juliopol ul.

    Juliopol

    • 977 288 zł cena
    • 122 161 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni ponad 12,2161 ha w miejscowości Juliopol, w gminie Młodzieszyn. Działka posiada dojazd z dwóch stron. Z jednej strony drogą asfaltową, zaś z dr...

  • Działka Helenka ul.

    Helenka

    • 692 890 zł cena
    • 69 289 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Helenka, w gminie Młodzieszyn. Nieruchomość składa się z działek o nr 52 i 53/4 z dostępem do rzeki Bzury. Na terenie nieruchomości znaj...

  • Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 180 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1427 m2 w miejscowości Adamowa Góra, w gminie Młodzieszyn.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) działka przeznaczona...

  • Opis nieruchomości
    1 / 3
    Opis nieruchomości

    Wólka Przybójewska

    • 100 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka pod budownictwo oraz do uprawy rolnej Działka jest w kształcie kwadratu, posiada drzewka i krzaki także samo siewki do usunięcia. Ale jak się usunie będzi...

  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...

  • 1 / 4
    Działka Sochaczew Duranów ul.

    Sochaczew

    • 60 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny położony w województwie mazowieckim, gminie Sochaczew, obręb Duranów, numer działki 15/4Link do działki na geoportal:

  • Działka Łazy

    Łazy

    • 1 396 575 zł cena
    • 10 345 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane , położone w uroczej miejscowości Łazy, w gminie Kampinos. Doskonała lokalizacja. Działki znajdują się nieopodal drogi asfaltowej nr 580 oraz w bezpośrednim są...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3, 80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodn...

  • 1 / 2
    Siedlisko / zabudowana nieruchomość rolna - Nowe Radzikowo

    Nowe Radzikowo

    • 149 500 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna (siedlisko) we wsi Radzikowo Nowe o powierzchni 1,15ha. Dojazd drogą gruntową, 300m od asfaltu, niecały kilometr od drogi wojewódzkiej nr...

  • sprzedam dzialki z warunkami zabudowy
    sprzedam dzialki z warunkami zabudowy

    Budy Iłowskie

    • 170 000 zł cena
    • 21 824 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LsVi przylega z dwoch stron do drog Id dzialki 142803-2.0012..117