• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wyszogrodem

(85)
  • Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin
    1 / 12
    Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin

    Młodzieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka z domem w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Na działce znajduje się dom w stanie surowym...

  • Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn

    Radziwiłka

    • 102 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn Adres: Radziwiłka, nr 22, gmina Młodzieszyn, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie Powierzchnia: 5100 m² Cena całkowita: 102 000...

  • Działka z dojazdem od ulicy gminnej

    Budy Iłowskie

    • 330 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka częściowo zadrzewiona młodymi sosnami, sucha. W pobliżu tereny leśne.Dla tego terenu nie ma miejscowego planu zagospodarowania terenu, należy wystąpić o warunki zabudowy.W...

  • Działki w okol. Sochaczewa MEDIA!! Warto!

    Sochaczew

    • 554 800 zł cena
    • 29 200 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w miejscowości Bibiampol o szerokości 44 m., z wjazdem od ulicy gminnej.Korzystny wymiar działki pozwala na dogodny jej podział na działki mniejsze...

  • Działka budowlana Grabnik okolice Ełku

    Grabnik

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Grabnik około 10 km od Ełku/13 minut jazdy samochodem. CENA 150.000,00 złDziałka położona...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 650 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 2985 m² - zabudowa mieszkaniowa i usługowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2985 m² w B...

  • Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2
    1 / 2
    Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2

    Nowe Mostki

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000 m2. Dostępne tylko 69/19 (na zdjęciu oznaczona nr 5) i podłużna 69/20. Postaw dom jednorodzinny lub pawilon usługowy. W bliskiej okolicy Dom Urodzenia Fryder...

  • Działka Lasocin ul.

    Lasocin

    • 341 950 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę w malowniczej miejscowości Lasocin, w gminie Brochów o powierzchni 4 885 m² (ok. 39 m szerokości x 127 m długości) - idealne do zaplanowania wymarzonej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski
    1 / 4
    Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski

    Sochaczew

    • 599 000 zł cena
    • 3 106 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio dom z ogrodem w cichej, spokojnej okolicy, jaką jest miejscowość Nowe Mostki, Żelazowa Wola . Nieruchomość znajduje się niedaleko słynnego Dworku Chopina w Że...

  • sprzedam działkę inwestycyjną

    Cieśle

    • 800 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną mieszcząca się 20km od Płock i 80km od Warszawy. Działka znajduje się przy trasie DK62 . Przeznaczenie to działka inwestycyjną lub pod zabudowę mies...

  • sprzedam działkę inwestycyjną

    Cieśle

    • 800 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w odległości 20km od Płocka i 80km od Warszawy. Działka mieści się przy drodze krajowej DK62. Działka przeznaczona pod przemysł jak i zabu...

  • Działka Śladów ul.

    Śladów

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w miejscowości Śladów, w gminie Brochów.Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze publicznej. Przy pierwszej działce znajduje się prąd , woda znajduj...

  • Działka Strzyżew ul.

    Strzyżew

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Strzyżew, w gminie Kampinos.Działki są w kształcie prostokątów o pow.: 1500 m2, 3000 m2, 4413 m2, 5470 m2. Dwie...

  • Wyjątkowa Działka rolna do podziału na budowlane!

    Mokas

    • 225 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa Oferta - Działka rolna na Sprzedaż!Do sprzedania działka usytuowana w malowniczej miejscowości Mokas, gmina Sochaczew.Charakterystyka Działki:- Kształt: prostokąt- Wjazd:...

  • Super lokalizacja

    Mokas

    • 442 500 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA W IDEALNYM KSZTAŁCIE Z WJAZDEM OD DWÓCH ULIC ✔ Wygodna szerokość umożliwiająca podział ✔ Szerokość działki: 90 m Działka jest: - oczyszczona, - wykoszona, - nie wymag...

  • 1 / 3
    Działki Nowe Mistrzewice 1485m k/Sochaczewa

    Mistrzewice

    • 149 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z warunkami zabudowy w cichym, spokojnym miejscu: Nowe Mistrzewice, w pobliżu miasta Sochaczew. Dla zainteresowanych do wyboru jedna z 6 sześciu działek w kształcie p...

  • Działka urokliwa częściowo zadrzewiona.

    Mokas

    • 225 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA W IDEALNYM KSZTAŁCIE Z WJAZDEM OD DWÓCH ULIC: POWIATOWEJ I GMINNEJ.- Szerokość działki: 80 m².- Działka porośnięta brzozami, obok brak zabudowy, co daje możliwość uzyskania...