• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wojtówka

(1)
  • sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa
    sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa

    Wojtówka

    • 185 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka położona przy granicy z Kożuszki Parcel , dojazd do drogi asfaltowej . Na działce słup energetyczny. Woda ze studni głębinowej. Klasa ziemi około 2000 m2 IVa ; reszta IIIb...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom piętrowy wolnostojący

    Sochaczew

    • 650 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom piętrowy wolnostojący. Dom jest na spokojnym osiedlu. Możliwość podłączenia sieci gazowej. Kanalizacja podłączona.

  • Kupię prywatnie mieszkanie za gotówkę

    Sochaczew

    • 27 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 33 pokoje
    • parter

    Kupię 3 pokojowe mieszkanie za gotówkę do 2 piętra w Sochaczewie i okolicach np. w Teresinie proszę o tel. [tel]

  • Sprzedam mieszkanie w Sochaczewie, centrum

    Sochaczew

    • 475 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe 77,5 metrów kwadratowych w Sochaczewie na osiedlu Victoria na IV Piętrze. W sklad mieszkania wchodzi: salon wraz z narożnym balkonem, sypialni...

  • Przestronne mieszkanie z potencjałem
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie z potencjałem

    Sochaczew

    • 373 360 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sochaczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 535 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego. Dom składa się z dwóch o...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - dwóch mieszkań w domu wolnostojącym na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego.Dom skład...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 470 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 549 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Warszawska

    Sochaczew » ul. Warszawska

    • 480 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. WarszawskiejZ przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu So...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stanisława Staszica

    Sochaczew » ul. Staszica

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Sochaczewa, ul. StaszicaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku zlokali...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Warszawska

    Sochaczew » ul. Warszawska

    • 195 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie o pow. 38,87 m2 w kamienicy przy ulicy Warszawskiej 62 w Sochaczewie.Lokal znajduje się na trzecim piętrze (poddaszu) i składa się z dużego pokoju, oddzielnej k...

  • Sprzedam teren produkcyjno-usługowy
    Sprzedam teren produkcyjno-usługowy

    Kożuszki-Parcel

    • 1 664 210 zł cena
    • 17 518 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 17518 m2 w miejscowości Kożuszki Parcel gm. Sochaczew. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest to teren produkcyjno-usługowy....

  • Działka rolna -budowlana
    Działka rolna -budowlana

    Kożuszki-Parcel

    • 480 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 3/1 o pow.15000 m kw w m-ci Kożuszki Parcel,z możliwością uzyskania warunków zabudowy,cicha spokojna okolica,wokół dużo terenów zielonych ( lasy,grunty rolnicze,w...

  • Działka Janaszówek ul.

    Janaszówek

    • 4 147 196 zł cena
    • 102 483 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - kompleks działek inwestycyjnych, gmina Sochaczew (obręby Chrzczany i Janaszówek)Oferujemy atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 102 483 m² (10,25 ha), poł...

  • Mieszkanie Sochaczew rynek pierwotny ul. 15 Sierpnia

    Sochaczew » ul. Sierpnia

    • 466 905 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania w Sochaczewie - ul. 15 SierpniaMarzysz o nowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum?Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji - tylko 13 mieszkań w c...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Konstytucji 3 Maja

    Sochaczew » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 389 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na osiedlu Victoria.Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 65,35 m²Powierzchnia piwnicy: 8,20 m²Układ pomieszczeń: 3 p...

  • Mieszkanie Rozlazłów rynek pierwotny ul.

    Rozlazłów

    • 575 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Segment na sprzedaż,  rynek pierwotny, Rozlazłów 1Na sprzedaż nowoczesny dwukondygnacyjny segment w zabudowie szeregowej, z rynku pierwotnego, położony w miejscowości Rozlazłów. Po...

  • Dom Sochaczew ul. 15 Sierpnia

    Sochaczew » ul. Sierpnia

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piętrowy dom do remontu o powierzchni około 100 m2 przy ul. 15 sierpnia w Sochaczewie usytuowany na działce o powierzchni 722 m2. Dom składa się z czterech pokoi, dwóch ła...

  • Mieszkanie 3-pokojowe, 47m2, centrum Sochaczewa
    1 / 13
    Mieszkanie 3-pokojowe, 47m2, centrum Sochaczewa

    Sochaczew

    • 480 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE W ŚCISŁYM CENTRUM SOCHACZEWA 47 M2, na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie dostępne od zaraz. Niski czynsz około 450 zł. w tym jest wl...

  • Dom Sochaczew ul. Młynarska

    Sochaczew » ul. Młynarska

    • 1 100 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom o pow. 265 m² na działce o pow. 1087 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Młynarskiej w Sochaczewie.Na sprzedaż oferujemy duży, 3-piętrowy dom jednorodzinny o powie...

  • Działka Kożuszki-Parcel ul.

    Kożuszki-Parcel

    • 1 400 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 3,5 ha w Kożuszkach-Parcel w pobliżu drogi krajowej nr 92.Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 90 m x 391 m. Klasa ziemi IIIa.Ukształ...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Sochaczew » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem - świetna lokalizacja przy PKP!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

  • Dom Sochaczew ul. Mjr Feliksa Kozubowskiego

    Sochaczew » ul. Kozubowskiego

    • 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 182 m2 na działce o pow. 710 m2 na osiedlu Malesin przy ul. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie.Układ pomieszczeń:parter -...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Aleja 600-Lecia

    Sochaczew » ul. Aleja 600-lecia

    • 529 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze w zadbanym bloku przy Alei 600-lecia w Sochaczewie.Mieszkanie składa się z trzech usta...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Gabriela Narutowicza

    Sochaczew » ul. Narutowicza

    • 3 444 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal handlowo-usługowy na wynajem na pierwszym piętrze - 80 m², ul. Narutowicza Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 80 m², położony na pierwszym piętrze budynku przy ul....

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Żeromskiego

    Sochaczew » ul. Żeromskiego

    • 480 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Sochaczew, ul. ŻeromskiegoNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,49 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul....

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Sochaczew » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,50 m² z piwnicą ok. 5,10 m²Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w czteropię...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Senatorska

    Sochaczew » ul. Senatorska

    • 249 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | Sochaczew, ul. Senatorska | 38,78 m² | 4/4 | balkon francuskiNa sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w ścisłym centrum Sochaczewa przy ul. Sena...