• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wyszogrodem

(142)
  • Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!
    1 / 6
    Działka budowlana Wólka Smolana z MPZP!

    Wólka Smolana

    • 93 397 zł cena
    • 1 583 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wólka Smolana, gmina Brochów. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1583 m2 znajduje się w otoczeniu czystych i zdrowych tere...

  • 24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!
    1 / 6
    24 działki Wólka Smolana z MPZP pod osiedle dla dewelopera!

    Wólka Smolana

    • 2 000 000 zł cena
    • 37 495 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę zaprezentować Państwu wspaniałe tereny inwestycyjne, znajdujące się w Gminie Brochów w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piękna, czysta i zdrowa okoli...

  • Działka Juliopol ul.

    Juliopol

    • 79 105 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Juliopol, w gminie Młodzieszyn.Dostępne działki: Nr 676/16 - powierzchnia 2832 m², z dostępem do...

  • Działka Zakrzewo Kościelne

    Zakrzewo Kościelne

    • 130 000 zł cena
    • 2 347 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka budowlana objęta MPZP. Zakrzewo - obok Kępy Polskiej, w pobliżu wysp białobrzeskich i zakrzewskich, w otoczeniu lasów. Fantastyczne miejsce na własny...

  • Mieszkanie Witkowice ul.

    Witkowice

    • 165 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Witkowicach w gminie Młodzieszyn.Mieszkanie ma powierzchnię 60,62 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest przestronne, zadbane i g...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy - na sprzedaż. Działka rolna o powierzchni 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynków mieszkalnych. Działka w...

  • Działka Kromnów gm. Brochów
    Działka Kromnów gm. Brochów

    Kromnów

    • 600 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kromnów piękna działka rolna z prawem zabudowy - na sprzedaż. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 4000 m2 i wymiarach 82.5 x 36,6 x 83,6 x 60. Dojazd do nieruchom...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 549 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 470 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą
    Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą

    Czerwińsk nad Wisłą

    • 370 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą blisko trasy Warszawa Płock. Działka jest w dobrym położeniu niedaleko Wisły z przeznaczeniem na zabudowę, inwestycje,...

  • Działka w centrum
    1 / 5
    Działka w centrum

    Sochaczew

    • 1 311 240 zł cena
    • 10 927 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam państwu do zaoferowania działke o powierzchni 1,0927 ha w centrum Sochaczewa. Na posesji znajdują się dwa budynki, piwnica, studnia i rosną drzewa owocowe. Działk...

  • Dom Sochaczew ul. Onufrego Zagłoby

    Sochaczew » ul. Zagłoby

    • 650 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 574 m2 w Sochaczewie przy ul. Zagłoby.Urokliwy piętrowy dom z piwnicą...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - dwóch mieszkań w domu wolnostojącym na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego.Dom skład...

  • Dom Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego. Dom składa się z dwóch o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 535 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Młodzieszynek

    • 470 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 456 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bednarska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Secymin

    • 1 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Młodzieszyn ul. Dębowa

    Młodzieszyn » ul. Dębowa

    • 479 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym, zlokalizowanego przy ulicy Dębowej w Młodzieszynie (na pograniczu Janowa...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łazy

    • 6 800 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |
    1 / 20
    Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |

    Grabowiec

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości