• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Staszowem

(101)
  • Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu
    Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu

    Połaniec

    • 13 900 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu, ul. Podskale. Ładna okolica, blisko Wisła, ziemia klasy III-ej. Dojazd asfaltowy

  • Apartament  3 pokojowy w Połańcu
    Apartament 3 pokojowy w Połańcu

    Połaniec

    • 431 582 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca
    1 / 20
    REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca

    Połaniec

    • 679 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu
    Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 485 824 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy apartament na poddaszu
    Komfortowy apartament na poddaszu

    Połaniec

    • 401 408 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na 1 piętrze z tarasem
    Apartament na 1 piętrze z tarasem

    Połaniec

    • 438 720 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu
    Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu

    Połaniec

    • 445 095 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Jarosławice

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Oleśnica

    • 250 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pągowiec

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • dizałka rolno-budowlana uzbrojona
    1 / 2
    dizałka rolno-budowlana uzbrojona

    Jarząbki

    • 150 000 zł cena
    • 17 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana 17 ,900m2 nadającej się na każdą działalność. Zlokalizowana w pięknym miejscu z widokami blisko kościoła , szkoły .Dojazd do działki z dwóch stro...

  • Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria

    Bogoria

    • 87 000 zł cena
    • 29 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29100 m2 w miejscowości Budy ,gm. Bogoria , powiat staszowski , nr. działki 128/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Droga asfaltowa, dostęp...

  • Sprzedam działkę

    Kłoda

    • 70 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Kłodzie na ul. Długiej. Całkowita powierzchnia 1,2 ha, szerokość 15 m. Znajduje się miedzy Połańcem a Staszowem, nie na głównej trasie....

  • 1 / 3
    Mieszkanie

    Połaniec

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja dwie piwnice

  • Dom na sprzedaż

    Bydłowa

    • 1 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu las i rzeka. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 62 m

    Połaniec

    • 275 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 62 m w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienk...

  • Nowe domy osiedle Mazurka Połaniec stan deweloperski

    Połaniec

    • 439 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Pierwszy z domów jest sprzedany, możliwość rezerwacji drugiego oraz kolejnych których rozpoczęcie budowy planowane jest w przeciągu najbliższych miesięcy. Zachęcamy do umówienia...

  • sprzedam lokal handlowy
    sprzedam lokal handlowy

    Połaniec

    • 6 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy powierzchnia 165 metrów na parterze pawilonu handlowego. Wszystkie media są dostępne. Położony w samym środku dużego osiedla obok marketu Stokrotka. Prze...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m (powierzchnia mieszkalna 112,4 m ), położonego na przestronnej działce o p...

  • Sprzedam pole
    Sprzedam pole

    Malkowice

    • 210 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Środek wsi. Droga asfaltowa. Media: prąd ,woda. Można się budować. Działka szeroka na 30 mb.