• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Staszowem

(34)
  • Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek

    Strużki

    • 149 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,24 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strużki, w gminie Osiek, powiat staszowski. Nieruchomość posiada wydane warun...

  • Działka Rytwiany ul.

    Rytwiany

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej lokalizacji z pi...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i przyjazną atmosferą.Pods...

  • Działka Wola Malkowska ul.

    Wola Malkowska

    • 129 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 8800 m2 położoną na początku wsi Wola Malkowska w gminie Bogoria, woj. świętokrzyskie, teren zapewniający przestrzeń, las, ciszę i spokój...

  • Działka Malkowice ul.

    Malkowice

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż sielska działka o powierzchni 29 arów ze strumykiem  w uroczej miejscowości Malkowice w gminie Bogoria.To miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce - na końcu działki...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 92 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ LEŚNĄ - 1,92 ha w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie gospodarki leśn...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 63 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowad...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 129 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż klimatyczna działka o powierzchni 6500 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Strzegomku, niedaleko Rytwian (woj. świętokrzyskie) - idealna dla osób szukających c...

  • Działka Grabowa ul.

    Grabowa

    • 63 000 zł cena
    • 3 209 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka z lasem położona w miejscowości Grabowa, zaledwie 6 km od PołańcaDziałka o powierzchni 3209 m² znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,  otoczona lase...

  • Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków
    Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków

    Pągowiec

    • 85 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjno-wypoczynkowa o pow. 505 m2 położona w miejscowości Pągowiec gm. Raków. Działka położona w malowniczej okolicy, wśród lasu, ok. 220m od linii brzeg...

  • Działka Życiny ul.

    Życiny

    • 195 750 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka 783 m² w Życinach - bliżej zalewu Chańcza już się nie da!Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od zgiełku? Ta działka to prawdziwa perełka - położona w spokojnej...

  • Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 120 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 1,08 ha (10 800m2), położoną w miejscowości Łubnice, gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79 w otoczeniu gruntów rolnych. Specyfikacj...

  • 1 / 3
    Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 239 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam  na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice,  gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi...

  • Sprzedam działkę
    1 / 13
    Sprzedam działkę

    Życiny

    • 341 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 531 i 203 – 6200m² (62ar) położoną we wsi Życiny. 1400m od Zalewu Chańcza. Są to działki położone na terenach oznaczone symbolem RMI – tereny zabudowy zagrodowo -...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 5
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Borzymów

    • 80 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę 709/1 o pow. 69,56 ar z WZ na budowę 2 domów. Działka uzbrojona woda prąd kanalizacja światłowód wszystko na działce. Utwardzony oraz oświetlony wjazd...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Działka z domem całorocznym nad Chańczą!

    Życiny

    • 799 000 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 693 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m², położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Chańcza....