• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Staszowem

(101)
  • Dom Bogoria ul. Jędrusiów

    Bogoria » ul. Jędrusiów

    • 469 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę!W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na spokoj...

  • Dom Połaniec ul.

    Połaniec

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Obniżka ceny !Jeśli szukasz przestrzeni i wygody, świetnej lokalizacji, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę.Przedstawiam na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom, w zabu...

  • Działka Grabowa ul.

    Grabowa

    • 63 000 zł cena
    • 3 209 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka z lasem położona w miejscowości Grabowa, zaledwie 6 km od PołańcaDziałka o powierzchni 3209 m² znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,  otoczona lase...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 266 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m², które czeka na nowego wła...

  • Dom Grzymała ul.

    Grzymała

    • 259 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wyjątkowe siedlisko w miejscowości Grzymała w gminie Tuczępy, działka  o powierzchni 3900 m² - miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i możliwości stworzenia...

  • Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków
    Działka rekreacyjna Pągowiec gm. Raków

    Pągowiec

    • 85 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjno-wypoczynkowa o pow. 505 m2 położona w miejscowości Pągowiec gm. Raków. Działka położona w malowniczej okolicy, wśród lasu, ok. 220m od linii brzeg...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego całorocznego domku w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo świętokrzyskie, zaledwie 300 m od popul...

  • Dom Podmaleniec ul.

    Podmaleniec

    • 2 099 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *****TYLKO U NAS*****Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący oraz nowoczesny warsztat samochodowy.Działka: 5200m2Dom o powierzchni 150 m2Sprzedawany z wyposażeniem, wykończony w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Szydłów ul. Solecka

    Szydłów » ul. Solecka

    • 1 199 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W ofercie posiadamy niebywałą okazje!!Działka 2500m2 z dużym domem oraz chłodnią i 2 magazynami w Szydłowie Idealna inwestycja kapitału dla osoby chcące...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 560 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Nowoczesny dom całoroczny 5 minut od Jeziora Chańcza! Oferujemy nowo wybudowany, całoroczny dom o powierzchni 96m2, w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, woj...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 465 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, całorocznego domu w stanie surowym zamkniętym w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo świętokrzys...

  • Działka Życiny ul.

    Życiny

    • 195 750 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka 783 m² w Życinach - bliżej zalewu Chańcza już się nie da!Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od zgiełku? Ta działka to prawdziwa perełka - położona w spokojnej...

  • Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 120 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 1,08 ha (10 800m2), położoną w miejscowości Łubnice, gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79 w otoczeniu gruntów rolnych. Specyfikacj...

  • 1 / 3
    Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 239 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam  na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice,  gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi...

  • Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji
    1 / 7
    Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji

    Rytwiany

    • 525 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Rytwianach – Twoja baza do wykończenia (119 m² / 12,5 ara) Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku, nie rezygnując z wygody? Na sprzedaż oferuję dom w stanie...

  • Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach
    1 / 9
    Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach

    Pieczonogi

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka 8400 m² | Potencjał inwestycyjny | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Pieczonogi, gmina Oleśnica...

  • Mieszkanie 2 pokoje, ul. Sucharskiego, piwnica!

    Oleśnica » ul. Sucharskiego

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy.Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki...

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • Kamienica w centrum Oleśnicy! Do własnej aranżacji

    Oleśnica

    • 2 290 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena!!!Zapraszam do składania ofert zakupu!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego typu Kamienica.Nieruchomość położona jest w Oleśnicy na...

  • Centrum Oleśnicy | 37 m² | 2 pokoje

    Oleśnica » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta o...