• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Staszowem

(101)
  • Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy

    Dobrów

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 3 193 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwukondygnacyjna hala produkcyjn a z zapleczem administracyjno-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 1817,22 m² (powierzchnia całkowita 2050,66 m²), zlokalizowan...

  • Dom Rytwiany
    1 / 11
    Dom Rytwiany

    Rytwiany

    • 160 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podz...

  • Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy
    1 / 8
    Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy

    Dobrów

    • 990 000 zł cena
    • 587 m2 powierzchnia
    • 1 687 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjna z zapleczem administracyjno-socjalnym o powierzchni użytkowej 587,80 m² , zlokalizowana w Dobrowie, gm. Tuczępy , powiat buski. Nieruchomość położo...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Oleśnica

    • 220 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom parterowy, mały, z lat 60-tych, murowany o powierzchni 50 m2 z działką 700 m2 w Oleśnicy. Dom posiada dwa pokoje po ok 15 m2, kuchnię 11 m2, łazienkę 4 m2, koryt...

  • Dom Połaniec, Księży Grelewskich
    1 / 15
    Dom Połaniec, Księży Grelewskich

    Połaniec

    • 699 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działc...

  • Atrakcyjne siedlisko blisko Jeziora Chańcza
    1 / 6
    Atrakcyjne siedlisko blisko Jeziora Chańcza

    Drogowle

    • 349 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u Nas!!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami ESTATE EXPERT Oferujemy piękną działkę o powierzchni 10 033 m², za...

  • Sprzedam działkę
    1 / 13
    Sprzedam działkę

    Życiny

    • 341 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 531 i 203 – 6200m² (62ar) położoną we wsi Życiny. 1400m od Zalewu Chańcza. Są to działki położone na terenach oznaczone symbolem RMI – tereny zabudowy zagrodowo -...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 5
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • TURAWA/Rzędów/Dom do zamieszkania na 11a działce!

    Rzędów

    • 629 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 2 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu blisko JEZIOR TURAWSKICH?Z pięknym widokiem na pola i łąki oraz las? Na dużej działce?Z zachowaniem dogodnego dojazdu do większych miejscowości? DOM DO ZAMIESZKANIA OD...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Borzymów

    • 80 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę 709/1 o pow. 69,56 ar z WZ na budowę 2 domów. Działka uzbrojona woda prąd kanalizacja światłowód wszystko na działce. Utwardzony oraz oświetlony wjazd...

  • działka z domem
    działka z domem

    Książnice

    • 130 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek po byłym sklepie, murowany , ściana podwójna z pustaka z delatacją, strop betonowy ocieplony wełną mineralna 20 cm, Dach blacha trapezowa wykonana w 2019 roku, Okna drewn...

  • Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli
    1 / 16
    Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli

    Pliskowola

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po generalnym remoncie | 45 m² | Działka 1998 m² Pliskowola, gm. Osiek – gotowy do zamieszkania, wyposażony, energooszczędny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednor...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku

    Kwasów

    • 80 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtar...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Działka z domem całorocznym nad Chańczą!

    Życiny

    • 799 000 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 693 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m², położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Chańcza....

  • Dom Niedziałki

    Niedziałki

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i]Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! [/i][i] [/i] Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom, któ...

  • Mieszkania dwupokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 535 748 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dom Strzelce ul. Strzelce

    Strzelce

    • 280 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Strzelcach, w gminie Oleśnica, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Cena: 280 000 zł Opis działki Powierzchnia: 0,...