• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Staszowem

(41)
  • Dom wolnostojący, duża działka, spokojna okolica!

    Oleśnica

    • 539 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do składania ofert zakupu domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy, na uboczu, z dogodnym dojazdem...

  • dom wolnostojący
    1 / 8
    dom wolnostojący

    Ruszcza

    • 555 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w miejscowości Ruszcza koło Połańca.Wybudowany w 2003r. Na parterze kuchnia, 2 pokoje, łazienka, duzy przedpokój, garaz, kotłownia, ganek, taras. Poddasze: 3 mni...

  • Dom Chańcza ul.

    Chańcza

    • 990 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący położony w Chańczy, w województwie świętokrzyskim, powiat kielecki, gmina Raków.Nieruchomość znajduje się zaledwie 200 metrów od...

  • Dom Szumsko-Kolonie ul.

    Szumsko-Kolonie

    • 449 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Dom z potencjałem i dużą działką - Szumsko-Kolonie Szukasz miejsca, które urządzisz całkowicie według własnej wizji? A może marzysz o ucieczce z miast...

  • Dom Rytwiany ul. Kościelna

    Rytwiany » ul. Kościelna

    • 790 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Topowa lokalizacja w centrum Rytwian!Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, przestronny dom położony w najbardziej pożądanej części Rytwian, w centrum miejscowości w kameralnej uliczce...

  • Dom Życiny ul.

    Życiny

    • 320 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się własny kąt blisko natury, z dala od zgiełku, gdzie poranki pachną lasem sosnowym, a wieczory spędzasz na dużym, zadaszonym tarasie. Mamy coś idealnego! Na sprzedaż kli...

  • Dom Połaniec ul. Księży Grelewskich

    Połaniec » ul. Grelewskich

    • 699 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działc...

  • Dom Podmaleniec ul.

    Podmaleniec

    • 880 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym domem, miejscem pełnym radości i inspiracji. Nieruchomość jest położona 4 km od Staszowa, w Podmaleńcu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bogoria ul. Rakowska

    Bogoria » ul. Rakowska

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m2 wybudowany w 1973 roku, po modernizacji i dociepleniu, położony na spokojnej ulicy Rakowskiej w Bogorii w województwie św...

  • Dom Bogoria ul. Jędrusiów

    Bogoria » ul. Jędrusiów

    • 469 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę!W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na spokoj...

  • Dom Połaniec ul.

    Połaniec

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Obniżka ceny !Jeśli szukasz przestrzeni i wygody, świetnej lokalizacji, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę.Przedstawiam na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom, w zabu...

  • Dom Grzymała ul.

    Grzymała

    • 259 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wyjątkowe siedlisko w miejscowości Grzymała w gminie Tuczępy, działka  o powierzchni 3900 m² - miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i możliwości stworzenia...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego całorocznego domku w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo świętokrzyskie, zaledwie 300 m od popul...

  • Dom Podmaleniec ul.

    Podmaleniec

    • 2 099 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *****TYLKO U NAS*****Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący oraz nowoczesny warsztat samochodowy.Działka: 5200m2Dom o powierzchni 150 m2Sprzedawany z wyposażeniem, wykończony w...

  • Dom Szydłów ul. Solecka

    Szydłów » ul. Solecka

    • 1 199 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W ofercie posiadamy niebywałą okazje!!Działka 2500m2 z dużym domem oraz chłodnią i 2 magazynami w Szydłowie Idealna inwestycja kapitału dla osoby chcące...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 560 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Nowoczesny dom całoroczny 5 minut od Jeziora Chańcza! Oferujemy nowo wybudowany, całoroczny dom o powierzchni 96m2, w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, woj...

  • Dom Chańcza rynek pierwotny ul.

    Chańcza

    • 465 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, całorocznego domu w stanie surowym zamkniętym w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo świętokrzys...

  • Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji
    1 / 7
    Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji

    Rytwiany

    • 525 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Rytwianach – Twoja baza do wykończenia (119 m² / 12,5 ara) Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku, nie rezygnując z wygody? Na sprzedaż oferuję dom w stanie...

  • Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach
    1 / 9
    Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach

    Pieczonogi

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka 8400 m² | Potencjał inwestycyjny | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Pieczonogi, gmina Oleśnica...

  • Kamienica w centrum Oleśnicy! Do własnej aranżacji

    Oleśnica

    • 2 290 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena!!!Zapraszam do składania ofert zakupu!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego typu Kamienica.Nieruchomość położona jest w Oleśnicy na...