• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Staszowem

(41)
  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m (powierzchnia mieszkalna 112,4 m ), położonego na przestronnej działce o p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gumienice

    Gumienice

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący zlokalizowany w Gumienicach w gminie Pierzchnica Dom położony na działce o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 39m szerokości i ok. 77 m2...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Stopnica

    • 1 495 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla rodziny blisko miasta  *Busko Zdrój*
    1 / 14
    Dom dla rodziny blisko miasta *Busko Zdrój*

    Dobrowoda

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stopnica ul. Generała Tadeusza Kościuszki

    Stopnica » ul. Kościuszki

    • 1 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość, którą Państwu pragnę zaprezentować jest dostępna tylko w naszym biurze. Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny w Stopnicy w powiecie Buskim. BUDYNEK: Na sprzeda...

  • Dom w Nowej Słupi z magicznym ogrodem
    Dom w Nowej Słupi z magicznym ogrodem

    Nowa Słupia

    • 710 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika
    Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika

    Maciejowice

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Makoszyn gm. Bieliny
    1 / 13
    Dom Makoszyn gm. Bieliny

    Makoszyn

    • 650 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Terra Home pragnie przedstawić Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 139,92m2 znajduje się na działc...

  • Dom Pacanów ul. Słupska

    Pacanów » ul. Słupska

    • 695 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W CENTRUM MIASTA PACANÓW. Oferujemy do sprzedaży trzypiętrowy budynek mieszkalno-usługowy, położony na działce o powierzchni 300m2, w ści...

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • Dom do wykończenia Mietel ok. 150m2

    Mietel

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie do wykończenia – 150 m², działka 29,9 ara – Mietel, woj. świętokrzyskie – 299 000 złZobacz wizualizacje, jak pięknie można go urządzić!Na sprzedaż dom jednorodzinny w...

  • Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem

    Szyszczyce

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m² (użytkowa ok. 74 m²), położony...

  • Dom „eko” gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom „eko” gotowy do zamieszkania

    Stopnica

    • 1 050 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż piękny, ekonomiczny dom o powierzchni ok. 140 m2, położony w Stopnicy, w cichej i spokojnej okolicy, usytuowany na działce o powierzchni 700 m2 , po generalny...

  • Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki
    1 / 16
    Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki

    Zrecze Duże

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w m. Zrecze Duże, 4 km od Chmielnika. Działka ma 3000 m.kw. powierzchni, 23 m szerokości i 135 m długości. Zabudowana jest domem mieszkalnym, budynkiem z...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Dom Pacanów
    1 / 5
    Dom Pacanów

    Pacanów

    • 490 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W s...

  • Dom Pacanów
    1 / 4
    Dom Pacanów

    Pacanów

    • 230 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3-pokojowy dom o powierzchni użytkowej ok. 73 m² , zlokalizowany w centrum Pacanowa . Nieruchomość w zabudowie szeregowej (segment środkowy), posadowiona na dział...

  • Dom Stopnica
    1 / 15
    Dom Stopnica

    Stopnica

    • 1 299 999 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 279,80m2 (pow. użytkowa 173,30m2) zlokalizowany w Stopnicy. Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 1500m2. W skład domu wchodzą:...

  • Dom Ociesęki gm. Raków
    1 / 14
    Dom Ociesęki gm. Raków

    Ociesęki

    • 320 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 102,82m2 (pow. całkowita ok. 171,65m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 900m2 w Ociesękach, gm. Raków. W skład d...

  • Dom Mietel gm. Stopnica
    1 / 13
    Dom Mietel gm. Stopnica

    Mietel

    • 295 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 210 m2 zlokalizowany w miejscowości Mietel gm. Stopnica, powiat buski. Budynek w stanie surowym otwartym, wykonany z pustaka, pokryty blachą,...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom * SPRZEDAŻ * Borowa * 220m2
    1 / 16
    Dom * SPRZEDAŻ * Borowa * 220m2

    Borowa

    • 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM- dom w miejscowości Borowa ok. 17 km od Mielca. Działka ma powierzchnię 1506 m2 , o kształcie prostokąta . Dom gotowy do zamieszkania po odświeżeniu. Duży salon ok. 55 m2...

  • Dom Nowa Huta ul.

    Nowa Huta

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży siedlisko w miejscowości Nowa Huta, w bezpośredniej bliskości rezerwatu przyrody Zamczysko, w leśnictwie Widełki na terenie Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajob...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dom Wiśniowa ul.

    Wiśniowa

    • 349 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny, w pełni wyremontowany dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wiśniowa, na dużej działce o powierzchni aż 4300 m². To idealna propozycja dla os...

  • Dom Stopnica ul.

    Stopnica

    • 959 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony i wyposażony dom w Stopnicy - gotowy do zamieszkania od zarazJeśli szukasz domu, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać -...

  • Dom Drugnia ul.

    Drugnia

    • 139 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala sosnowego z lat 50., położony w malowniczej i cichej wsi Drugnia w woj. świętokrzyskim z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób sz...

  • Dom Piasek Mały ul.

    Piasek Mały

    • 579 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży ciche siedlisko w miejscowości Piasek Mały, położone w odległości 3 km od uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój. Nieruchomoś...

  • Dom Zofiówka ul.

    Zofiówka

    • 285 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie),  idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w sp...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...