• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jędrzejów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Staszowem

(41)
  • Dom Rytwiany
    1 / 11
    Dom Rytwiany

    Rytwiany

    • 160 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podz...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Oleśnica

    • 220 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom parterowy, mały, z lat 60-tych, murowany o powierzchni 50 m2 z działką 700 m2 w Oleśnicy. Dom posiada dwa pokoje po ok 15 m2, kuchnię 11 m2, łazienkę 4 m2, koryt...

  • Dom Połaniec, Księży Grelewskich
    1 / 15
    Dom Połaniec, Księży Grelewskich

    Połaniec

    • 699 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działc...

  • Atrakcyjne siedlisko blisko Jeziora Chańcza
    1 / 6
    Atrakcyjne siedlisko blisko Jeziora Chańcza

    Drogowle

    • 349 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u Nas!!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami ESTATE EXPERT Oferujemy piękną działkę o powierzchni 10 033 m², za...

  • TURAWA/Rzędów/Dom do zamieszkania na 11a działce!

    Rzędów

    • 629 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 2 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu blisko JEZIOR TURAWSKICH?Z pięknym widokiem na pola i łąki oraz las? Na dużej działce?Z zachowaniem dogodnego dojazdu do większych miejscowości? DOM DO ZAMIESZKANIA OD...

  • działka z domem
    działka z domem

    Książnice

    • 130 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek po byłym sklepie, murowany , ściana podwójna z pustaka z delatacją, strop betonowy ocieplony wełną mineralna 20 cm, Dach blacha trapezowa wykonana w 2019 roku, Okna drewn...

  • Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli
    1 / 16
    Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli

    Pliskowola

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po generalnym remoncie | 45 m² | Działka 1998 m² Pliskowola, gm. Osiek – gotowy do zamieszkania, wyposażony, energooszczędny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednor...

  • Dom Niedziałki

    Niedziałki

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i]Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! [/i][i] [/i] Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom, któ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Strzelce ul. Strzelce

    Strzelce

    • 280 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Strzelcach, w gminie Oleśnica, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Cena: 280 000 zł Opis działki Powierzchnia: 0,...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 580 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość w spokojnej miejscowości Białoborze dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 310 m (w tym 240 m mieszkalnych ) wraz z dużą działką zabudowaną (8...

  • Ustronna Willa z basenem w środku miasta

    Oleśnica

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów Rek...

  • Dom Malkowice

    Malkowice

    • 750 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentowany dom o powierzchni użytkowej 207 m+ garaż dwu stanowiskowy usytuowany jest na działce o powierzchni 5000 m. Nieruchomość wybudowana w 2017 roku charakteryzuje się...

  • Dom Kargów

    Kargów

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy dom o pow. 70 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 520m2 w Kargowie, powiat Busk-Zdrój gm. Tuczępy. W skład domu wchodzą: P...

  • Dom Rytwiany rynek pierwotny ul. Polna

    Rytwiany » ul. Polna

    • 457 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dla Państwa Piękny dom zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy oddalonej od Staszowa zaledwie 2km w otoczeniu lasu os. Zielona Dolina. LOKALIZACJA : Ziel...

  • REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca
    1 / 20
    REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca

    Połaniec

    • 679 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Jarosławice

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Oleśnica

    • 250 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pągowiec

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż

    Bydłowa

    • 1 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu las i rzeka. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

  • Nowe domy osiedle Mazurka Połaniec stan deweloperski

    Połaniec

    • 439 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Pierwszy z domów jest sprzedany, możliwość rezerwacji drugiego oraz kolejnych których rozpoczęcie budowy planowane jest w przeciągu najbliższych miesięcy. Zachęcamy do umówienia...