• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Staszowem

(23)
  • Mieszkanie do remontu-centrum Oleśnicy!

    Oleśnica » ul. Listopada

    • 295 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2.Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopad...

  • Oleśnica – sprzedaż udziału 1/4; 4 pokojowe

    Oleśnica

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do klientów gotówkowychOleśnica – sprzedaż udziału 1/4, 4‑pokojowe mieszkanie 62 m² w 4 lokalowej kamienicy.Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomuniko...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 266 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m², które czeka na nowego wła...

  • Mieszkanie 2 pokoje, ul. Sucharskiego, piwnica!

    Oleśnica » ul. Sucharskiego

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy.Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki...

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • Centrum Oleśnicy | 37 m² | 2 pokoje

    Oleśnica » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta o...

  • Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku

    Kwasów

    • 80 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtar...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkania dwupokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 535 748 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Nowe mieszkanie 65,49m2+ogród !

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA NA PIERWSZE 3 SZT. !!! Z ETAPU DRUGIEGO, ODDANIE DO UŻYTKOWANIA I KWARTAŁ 2027TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania...

  • Nowe mieszkanie 69,15m2+Taras+35m2 gratis!

    Oleśnica

    • 529 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPIESZ SIĘ, ZOSTAŁ OSTATNI LOKALTYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez PCC) o powierzc...

  • Nowe mieszkanie+ogródek+miejsce postojowe w cenie!

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE! KOLEJNY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! 14 nowych lokali z terminem odbioru początek 2027r!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezcz...

  • Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.
    1 / 7
    Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.

    Grabki Duże

    • 152 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 40m², 3800zł m2 na parterze w kamienicy, bezczynszowe do kapitalnego remontu, obecnie tynki zdjęte, do własnej adaptacji. Do mieszkania przynależy murowana komó...

  • Sprzedam Mieszkanie w Połancu

    Połaniec

    • 315 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Połańcu ul. K.Jadwigi 10.Powierzchnia 58.40 m2. III piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja odzielnie. Mieszkanie , słoneczne i ciepłe . Czynsz ok 65...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Generała Zajączka

    Połaniec » ul. Zajączka

    • 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobi...

  • Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu
    Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 499 086 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament  3 pokojowy w Połańcu
    Apartament 3 pokojowy w Połańcu

    Połaniec

    • 431 582 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu
    Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 485 824 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy apartament na poddaszu
    Komfortowy apartament na poddaszu

    Połaniec

    • 401 408 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na 1 piętrze z tarasem
    Apartament na 1 piętrze z tarasem

    Połaniec

    • 438 720 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości