• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Staszowem

(23)
  • Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu
    Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu

    Połaniec

    • 445 095 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie

    Połaniec

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja dwie piwnice

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 62 m

    Połaniec

    • 275 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 62 m w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 pokoje, centrum
    3 pokoje, centrum "pod klucz"

    Busko-Zdrój

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 62,90m2 z adresolą
    1 / 6
    Nowe 62,90m2 z adresolą

    Busko-Zdrój

    • 471 750 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • W Zdroju  39,06m2 - z dużym tarasem
    W Zdroju 39,06m2 - z dużym tarasem

    Busko-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 47,90m2 na pierwszym piętrze
    47,90m2 na pierwszym piętrze

    Busko-Zdrój

    • 363 040 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie solec zdrój
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie solec zdrój + garaż świeżo po remoncie w ładnym miejscu zejście na taras przez balkon garaż 2 miejsca parkingowe i więcej informacji tel [tel]

  • Mieszkanie solec zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie wraz z garażem w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój w samym centrum mieszkanie świeżo po remoncie nowe grzejniki instalacja elektryczna i ga...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 7
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 399 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Busko-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam lub wynajmę 3 pokoje.

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 453 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m² | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m² , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku...

  • Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój

    Solec-Zdrój

    • 351 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej...

  • Sprzedam mieszkanie solec zdroj
    Sprzedam mieszkanie solec zdroj

    Solec-Zdrój

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój mieszkanie po remoncie + garaż .

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 1 029 938 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 113,18m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023 r. w Busku-Zdroju . Mieszkanie sprz...

  • Wynajem
    1 / 4
    Wynajem

    Busko-Zdrój

    • 355 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie kawalerka na pierwszym piętrze na Oś T Kościuszki Kawalerka umeblowana bez telewizora i pralki Czynsz 355 odstępne 1000 plus kaucja 1000

  • Apartament > 34,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 34,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 379 620 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 166 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni...

  • Apartament > 46,30 m2
    1 / 8
    Apartament > 46,30 m2

    Busko-Zdrój

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otocze...

  • Apartament > 34,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 34,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 389 880 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Apartament > 77,10 m2
    1 / 8
    Apartament > 77,10 m2

    Busko-Zdrój

    • 717 030 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 949 221 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,31m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z ane...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój, Waryńskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Busko-Zdrój, Waryńskiego

    Busko-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o p...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 4
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 414 960 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokali...

  • mieszkanie solec-zdrój
    mieszkanie solec-zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    wynajmę lub sprzedam mieszkanie w miejscowości solec-zdrój 35m po remoncie na parterze balkon garaz ogródek w samym centrum uzdrowiska wynajem 1500 miesiąc 320000 sprzedam

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul. Ludwika Waryńskiego

    Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 711 450 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam do sprzedaży apartament M5 klasy premium  o powierzchni 76,51 m2 z przeszklonym tarasem o powierzchni 37,03 m2, położony na parterze budynku B2 - 250 m od parku zdrojo...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty uzdrowiskowe "HYGGE" to inwestycja składająca się z 6 kameralnych budynków, wkomponowanych harmonijnie w otoczenie, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz najnowocześniejs...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 379 620 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 166 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju!Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unika...

  • Mieszkanie 43m2 - Busko-Zdrój, parter.
    Mieszkanie 43m2 - Busko-Zdrój, parter.

    Busko-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować  Państwu ofertę sprzedaży mieszkanie z tarasem w nowym budownictwie, usytuowane na parterze,  o powierzchni 43m2 Skierowana  jest ona do osób poszuku...

  • Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój
    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie w centrum solec zdroj 35m2 + garaż taras ogródek cena 320000 do negocjacji. Wynajem 1500

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 1 266 828 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 104,18 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 104,18 m² z tarasem 38,03 m²,...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 614 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 48,01 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m² z tarasem 26,17 m², p...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 426 329 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 35,06 m² z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m² z tarasem 10,35 m², po...