• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Staszowem

(101)
  • Nowe mieszkanie 65,49m2+ogród !

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA NA PIERWSZE 3 SZT. !!! Z ETAPU DRUGIEGO, ODDANIE DO UŻYTKOWANIA I KWARTAŁ 2027TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania...

  • Nowe mieszkanie 69,15m2+Taras+35m2 gratis!

    Oleśnica

    • 529 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPIESZ SIĘ, ZOSTAŁ OSTATNI LOKALTYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez PCC) o powierzc...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 580 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość w spokojnej miejscowości Białoborze dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 310 m (w tym 240 m mieszkalnych ) wraz z dużą działką zabudowaną (8...

  • Nowe mieszkanie+ogródek+miejsce postojowe w cenie!

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE! KOLEJNY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! 14 nowych lokali z terminem odbioru początek 2027r!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezcz...

  • Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.
    1 / 7
    Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.

    Grabki Duże

    • 152 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 40m², 3800zł m2 na parterze w kamienicy, bezczynszowe do kapitalnego remontu, obecnie tynki zdjęte, do własnej adaptacji. Do mieszkania przynależy murowana komó...

  • Ustronna Willa z basenem w środku miasta

    Oleśnica

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów Rek...

  • BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI
    1 / 16
    BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI

    Szydłów

    • 140 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRZEZINY – SZYDŁÓW – DUŻA, ZABUDOWANA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ CENIE. Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gmini...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 220 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 6200m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Cena:220 000 zł Działka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 129 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3600m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Oferujemy na sprzedaż działkę...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 68 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna
    1 / 12
    Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna

    Szydłów

    • 385 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - rolna oznaczona numerem 132/2 adres ulica Kielecka 44 z możliwością zabudowy Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

  • Dom Malkowice

    Malkowice

    • 750 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentowany dom o powierzchni użytkowej 207 m+ garaż dwu stanowiskowy usytuowany jest na działce o powierzchni 5000 m. Nieruchomość wybudowana w 2017 roku charakteryzuje się...

  • Dom Kargów

    Kargów

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy dom o pow. 70 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 520m2 w Kargowie, powiat Busk-Zdrój gm. Tuczępy. W skład domu wchodzą: P...

  • Sprzedam Mieszkanie w Połancu

    Połaniec

    • 315 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Połańcu ul. K.Jadwigi 10.Powierzchnia 58.40 m2. III piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja odzielnie. Mieszkanie , słoneczne i ciepłe . Czynsz ok 65...

  • Działka Grabowa ul. Grabowa

    Grabowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki, położone w malowniczej miejscowości Grabowa. Dostępne są cztery dzialki o następujących parametrach: 312/2 - 0,3009 ha 312/3 - 0,3009 h...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Generała Zajączka

    Połaniec » ul. Zajączka

    • 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobi...

  • Dom Rytwiany rynek pierwotny ul. Polna

    Rytwiany » ul. Polna

    • 457 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dla Państwa Piękny dom zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy oddalonej od Staszowa zaledwie 2km w otoczeniu lasu os. Zielona Dolina. LOKALIZACJA : Ziel...

  • Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu
    Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 499 086 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż Oleśnica

    Oleśnica

    • 3 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica.Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd na terenie działki,...

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...