• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sulików
  • Radomierzyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nową Rudą

(170)
  • Lokal użytkowy w centrum Głuszycy
    1 / 3
    Lokal użytkowy w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 1 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ŚWIETNIE POŁOŻONY LOKAL w centrum Głuszycy. Tuż przy banku, poczcie, dużym sklepie samoobsługowym, aptece i wielu innych punktach handlowych i usługowych. Ostatnio był tu sklep t...

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 205 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomii Górnej Działka o powierzchni ok. 9 arów - zakup wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczy...

  • Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem
    1 / 16
    Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem

    Srebrna Góra

    • 5 300 000 zł cena
    • 92 407 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych o łącznej powierzchni 9,2407 ha, położonych w malownic...

  • 1 / 2
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 160 820 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane położone w Lutomi Górnej! Działki o powierzchni 1892 m2, prostokątne, nieogrodzone. Media: prąd oraz telekomunikacja doprowadzone do sąsiednich dz...

  • LOKAL DO WYNAJĘCIA 50 m2
    1 / 3
    LOKAL DO WYNAJĘCIA 50 m2

    Głuszyca

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal w samym środku Głuszycy - ul. Grunwaldzka 6, tuż przy placu zwanym "rondem", który jest centrum handlowym i usługowym miasta. W najbliższ...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia

    Polanica-Zdrój

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -Zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- Zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    1 / 2
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 159 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • Wynajmę Domek krótko-terminowo .3km do Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek w Pieszycach 3 km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby . +dostawka dla dziecka wynajem minimum 2/3 doby . na dole jest salon z aneksem kuchennym a na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Walim

    Walim

    • 489 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom wolnostojący w Walimiu idealna inwestycja w górach! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m, usytuowany na przestron...

  • 1 / 2
    Działka Polanica-Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 18 500 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną przeznaczoną w MPZP pod usługi turystyki. Działka o powierzchni 4800m2 w zlokalizowana ścisłym centrum Polanicy Zdrój. przewidywana ch...

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna ul. Cicha okolica

    Lutomia Górna » ul. Cicha

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara . Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki dro...

  • Działka Polanica-Zdrój ul. Wojska Polskiego

    Polanica-Zdrój » ul. Wojska Polskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzdaży atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w Polanicy Zdroju przeznaczoną pod usługi turystyki. Zapraszam do kontaktu Kontakt: [email] [tel] LINK DO OFE...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • Dom z lokalem na działalność firmy
    1 / 5
    Dom z lokalem na działalność firmy

    Kłodzko

    • 1 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kłodzko, sprzedam nieruchomość zabudowaną 821m2, dom dwie kondygnacje po 120 m2, dodatkowo lokal, 49 m2, cztery garaże, duże sale wielofunkcyjne na działalność, kuźnia przy ulicy w...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Kłodzko

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Dom Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 1 450 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 17 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród,...

  • Działki budowlane w Srebrnej Górze
    1 / 3
    Działki budowlane w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 95 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2,3480 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Szczytna

    • 515 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości