• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubaczów
  • Izabelin
  • Pątnówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nową Rudą

(170)
  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 1 / 3
    Nowoczesny dom do wykończenia, 105m2,Bielawa

    Bielawa

    • 860 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku w trad...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Mieszkanie 51m2/ II p./ garaż

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości od Jeziora Bie...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

    Pieszyce

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Centrum Bielawy pow. działki 957m2

    Bielawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania zadbany dom w Centrum Bielawy o pow. 286m2/ działka 957m2Budynek składa się zParter: przedpokój , kuchnia, salon z kominkiem, duża łazienka, kotłowniaPiętro: trzy syp...

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko

    Kłodzko

    • 1 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia – świetna lokalizacja blisko centrum Kłodzka. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 58 m², położony w bardzo atrakcyjnej loka...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.