• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nową Rudą

(170)
  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16

    Nowe

    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...

  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Nowe

    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zapro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieszyce

    • 1 699 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA
    Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA

    Polanica-Zdrój

    • 899 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 pietrowy Polanica Zdroj ul. Cicha Położony obok Parku Zdrojowego, przy ulicy pensjonaty INWESTYCYJNA OKAZJA Budynek z 3 mieszkaniami i możliwością zrobienia 4, na kazdym pi...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI
    1 / 2
    DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI

    Pieszyce

    • 5 300 000 zł cena
    • 110 375 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYJĄTKOWA OKAZJA – GRUNTY W PIESZYCACH! INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ -- Lokalizacja: Pieszyce, obręb Rościszów, powiat dzierżoniowski -- Powierzchnia: 11,3754 ha (113 754 m²) -- Rodzaj...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Działka Jedlina-zdrój, ul. Północna

    Jedlina-Zdrój » ul. Północna

    • 74 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GPM.6840.31.2020Jedlina-Zdrój, 13.04.2026 r. WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprze...

  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 511 250 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka Michałkowa (Boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa B...

  • Dom Bielawa
    1 / 15
    Dom Bielawa

    Bielawa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom (bliźniak) parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 100m2, posadowiony na 10 arowej działce. Na dole znajdują się 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka o...

  • Działka Walim ul. Adama Mickiewicza

    Walim » ul. Mickiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Infrastruktura techniczna...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • 3 pokoje, I piętro , 51m2 os. XXV

    Bielawa » os. XXV-lecia

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy.Powierzchnia mies...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 55 m2/garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Centrum Pieszyc na I piętrze.Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC o łącznej pow. 55m2Ogrzewanie oraz ciepła woda...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...