• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nową Rudą

(65)
  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Nowe

    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....

  • DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI
    1 / 2
    DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI

    Pieszyce

    • 5 300 000 zł cena
    • 110 375 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYJĄTKOWA OKAZJA – GRUNTY W PIESZYCACH! INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ -- Lokalizacja: Pieszyce, obręb Rościszów, powiat dzierżoniowski -- Powierzchnia: 11,3754 ha (113 754 m²) -- Rodzaj...

  • Działka Jedlina-zdrój, ul. Północna

    Jedlina-Zdrój » ul. Północna

    • 74 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GPM.6840.31.2020Jedlina-Zdrój, 13.04.2026 r. WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprze...

  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 511 250 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka Michałkowa (Boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa B...

  • Działka Walim ul. Adama Mickiewicza

    Walim » ul. Mickiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Infrastruktura techniczna...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 121 700 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica
    1 / 11
    Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica

    Jedlina-Zdrój

    • 122 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowan...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 189 700 zł cena
    • 1 897 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 902m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 3
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytu...

  • Sprzedam działki w Górach Sowich
    1 / 4
    Sprzedam działki w Górach Sowich

    Sokolec

    • 315 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działki budowlano-rolne ok. 3000 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej( plan zagospodarowania przestrzennego). Działki położone w Górach Sowich w miejscowości Ludwikowice-Sokolec. D...

  • Działka Świerki Granicznik ul.

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko Granicznik (Markgrund) - 5,59 ha historii wpisanej w sudecki krajobraz w pasie granicznym z CzechamiNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 55 900 m², p...

  • Na sprzedaż działki budowlane Świerki
    1 / 5
    Na sprzedaż działki budowlane Świerki

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w malowniczej miejscowości Świerki, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Świ...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 99 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Srebrnej Górze. Działka o powierzchni 0,0248 ha cechuje się mocnym  nachyleniem oraz bezpośrednim dojazdem z ulicy...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...