• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Goleniowem

(74)
  • 1 / 2
    Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

    Kliniska Wielkie

    • 335 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 961 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup składników wchodząc...

  • 1 / 3
    Niezabudowana działka rolna – udział

    Komarowo

    • 962 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krystyny Marszałkiewicz – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na...

  • 1 / 4
    Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

    Burowo

    • 125 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2.400m2.W ewidencji gruntów działk...

  • Nowy dom wolnostojący- PROMOCJA!

    Kliniska Wielkie

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 95 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich.Osie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bliźniak z pompą ciepła i fotowoltaiką- Promocja

    Kliniska Wielkie

    • 925 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 60 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wie...

  • Bądź pierwszy! Wybierz piękną działkę.

    Białuń

    • 142 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jesteś pierwszy ? To twoja działka będzie najtańsza i najładniej położona. Oferujemy na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek .Białuń położony w odległości 7 km od Golenio...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 1 281 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na z...

  • Dom jednorodziny o pow. 216, 6 pokoi

    Czarna Łąka

    • 999 999 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybk...

  • 1 / 3
    Szczecin-Police Działka inwestycyjno-przemysłowa

    Police

    • 330 000 zł cena
    • 1 840 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczecin Police -Działka inwestycyjno-przemysłowa 1840m przy ul. Usługowej .Działka posiada wydane warunki zabudowy -tereny produkcyjno - usługowe, przeznaczona na funkcje gospoda...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Policach

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania na trzecim piętrze (3/4) bloku zlokalizowanego w Policach przy ul. Leopolda Okulickiego. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW. Na powierzchnię 59,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Mierzynie ul. Rolnicza

    Mierzyn

    • 890 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla rodziny. Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mierzynie na ul. Rolniczej . Domy budowane są na jednej ze ślepych uliczek, co sprawi...

  • Rzędziny,2041m2,zabuowa jednorodzinna,las,park

    Rzędziny

    • 525 000 zł cena
    • 2 625 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rzędziny – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu...

  • Rzędziny,2001m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 200 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Rzędziny,2000m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Rzędziny

    Rzędziny

    • 355 000 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący

    Mierzyn

    • 1 863 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Volhy Karcheuskaya ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: nieruchomości, po...

  • Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący – nowa, niższa cena

    Mierzyn

    • 1 490 400 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna
    1 / 3
    Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DWÓCH PIERWSZYCH SEGMENTÓW !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DO...

  • SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2
    1 / 3
    SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA SPRZEDAŻY Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Dom jednorodzinny, dwulokalowy, nowoczesny według projektu KOSMATKA (biuro KB projekt). Najlepsza oferta na rynku: 1. ce...

  • Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2
    1 / 4
    Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2

    Dobra

    • 1 300 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DOMÓW JENORO...

  • Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 3
    Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)

    Dołuje

    • 420 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1260 m² - Dołuje, ul. Sobolowa - 420 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1260 m², położona w miejscowości Dołuje, pr...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • dom w super lokalizacji

    Wołczkowo » ul. Słonecznikowa

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!
    1 / 13
    Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!

    Wołczkowo

    • 779 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w W...

  • Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa
    Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa

    Wołczkowo

    • 1 849 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfor...

  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...