• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Goleniowem

(74)
  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 216 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • Dwa domy, duża działka. Rurzyca k. Szczecina
    1 / 16
    Dwa domy, duża działka. Rurzyca k. Szczecina

    Rurzyca

    • 1 569 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oto luksusowa oferta nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na sprzedaż wyjątkowy zestaw dwóch domów położonych na przestronnej, pięknie...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina
    1 / 7
    Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina

    Warchlino

    • 135 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nad jeziorem, powierzchnia 1091, -1080 m2 działka z fundamentem i wz - 135złm/2. Woda w odległości 36m, lub studnia głębinowa, prąd. Pozostałe działki o pow. od ponad...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 mkw.Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka w Bodzęcinie
    1 / 12
    Działka w Bodzęcinie

    Bodzęcin

    • 75 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki, która położona jest w samym centrum wsi Bodzęcin, gmina Osina, powiat goleniowski. Powierzchnia nieruchomości w...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Police

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 640 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Dębice

    • 550 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piękny ekonomiczny i ekologiczny dom.

    Kliniska Wielkie

    • 1 440 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej wyłącznie u nas! Przedstawiamy ekonomiczny i ekologiczny dom wolnostojący z garażem w bryle i wiatą na drugi samoc...