• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bystre
  • Baborów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Goleniowem

(74)
  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina
    1 / 11
    Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina

    Bolechowo

    • 699 999 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m², z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona bezpośr...

  • Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji

    Police

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m² Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszka...

  • Duża działka w Przemoczu.

    Przemocze

    • 135 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960 m², poło...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Dom Przemocze gm. Maszewo
    1 / 11
    Dom Przemocze gm. Maszewo

    Przemocze

    • 699 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej:...

  • Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne
    1 / 16
    Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne

    Budzieszewice

    • 749 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To nie jest dom z katalogu dewelopera. To solidna, poniemiecka konstrukcja, która przetrwała wojny i kryzysy, a teraz została zmodernizowana do standardów XXI wieku. Kupujesz tu ni...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!
    1 / 16
    Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!

    Maszewo

    • 689 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest nowy, komfortowy i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej ( oddany w 2022 r.) o powierzchni użytkowej ok. 101 m2. Parter domu to: duży pokój dzienny ( 36,12...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • 3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.
    1 / 13
    3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.

    Police

    • 429 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na...

  • Działka 1552 m2 Żółwia Błoć  - 44,91 zł/m2
    1 / 7
    Działka 1552 m2 Żółwia Błoć - 44,91 zł/m2

    Żółwia Błoć

    • 69 700 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według własnyc...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Kościuszki
    1 / 7
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych w miejscowości Kościuszki. Na sprzedaż 6 identycznych działek o powierzchni od 1600 m² do 1610 m². Każda działka posiada...

  • Działka Kościuszki
    1 / 8
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana