• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrowina
  • Szczawnica
  • Ząbrowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Goleniowem

(74)
  • Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów
    Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów

    Żółwia Błoć

    • 104 999 zł cena
    • 863 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 863 m² - Żółwia Błoć koło Goleniowa Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m² położona w miejscowości Żółwia Błoć, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Goleniowa....

  • Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.
    1 / 6
    Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.

    Stepnica

    • 449 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na sprzedaż w Stepnicy – tuż przy marinie! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 1234 m², położona w niezwykle...

  • Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza

    Kliniska Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wiel...

  • 2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego
    1 / 11
    2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -Salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -Pokoju sypialnianego...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak
    1 / 13
    Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 699 100 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Kliniskach Wielkich – idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i bliskość natury. DUŻA obniżka ceny o 170 900,00 zł!!! Dodatkowa korzyść i oszczędnoś...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca
    1 / 2
    Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 129 600 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²
    1 / 9
    Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²

    Kliniska Wielkie

    • 798 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m² składa się: PARTER: Salon...

  • Działka przeznaczona  pod produkcję, magazyny
    1 / 12
    Działka przeznaczona pod produkcję, magazyny

    Łozienica

    • 7 777 777 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA/ZESPÓŁ DZIAŁEK położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym – teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w GPP. 4 działki...

  • Działka - Żdzary pod Goleniowiem
    1 / 3
    Działka - Żdzary pod Goleniowiem

    Żdżary

    • 105 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową, która położona jest w miejscowości Żdzary, gmina Goleniów. Powierzchnia nieruchomości...

  • Działka 1,86 ha w KRĘPSKU
    1 / 5
    Działka 1,86 ha w KRĘPSKU

    Krępsko

    • 325 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej z dużymi możliwościami na przyszłość, która położona jest w miejscowości KRĘPSKO, gmina Goleniów. Przedmio...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 172 800 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego

    Police

    • 120 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże o...

  • Lokal użytkowy Police
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police

    Police

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże...

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2
    1 / 15
    Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2

    Kliniska Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 8 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam własnościowy dom bez pośredników i niepotrzebnych kosztów. Dom wolnostojący 103m2 parter, poddasze około 60m2 przygotowanie do adaptacji jeśli taka potrzeba, garaż 25m2 w...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...