działka na sprzedaż
11 kwi 2024

Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

woj. Zachodniopomorskie pow. goleniowski gm. goleniowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 11 kwiecień 2024 09:20
335 000 zł 2 241 m2
335 000 zł 2 241 m2 150 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 241 m2
Cena za metr 150 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36511002

Opis

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2, droga wewnętrzna 151 m2.
Dla działki brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym należy wystąpić o decyzje o warunkach zabudowy. W otoczeniu istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Dojazd do niniejszej działki drogą utwardzoną wykonaną z płyt betonowych ażurowych.
W drodze sieci uzbrojenia , tj. sieć elektroenergetyczna, sieć gazowa, sieć kanalizacji sanitarnej, brak sieci wodociągowej. Proponujemy wykonanie studni, co jest ekonomicznym rozwiązaniem. W głównej ulicy tj: Szczecińskiej wszystkie media.
Działka w kształcie kwadratu, teren płaski, nie ogrodzona.
Wymiary działki: szer. ok 44 m, dł. ok 47 m.
Brak obciążeń w Księdze Wieczystej.
W pobliżu znajduje się sklep Dino. szkoła.
Zapraszam do zapoznania się z tą nieruchomością gruntową.
Cena do negocjacji.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.