• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • działka orzesze
    działka orzesze

    Orzesze

    • 265 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke 27ar 1/3 teren zielony. w Orzeszu-Jaśkowicach ,na działce woda,gaz,elektro

  • Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja
    1 / 3
    Okazja przetwarzanie ZŁOMU, przemysł, produkcja

    Gliwice

    • 6 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA - NISKA CENA - 300ZŁ/m2 PRZETWARZANIE ODPADÓW- MPZP -SKŁADY, PRODUKCJA ŚRODKI UNIJNE PRZYZNANE, DECYZJA NA ROZBUDOWĘ, MODERNIZACJE, PARKINGI ITD....

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Suszec

    Suszec

    • 799 000 zł cena
    • 5 474 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Piekna działka pod realizację inwestycji developerskiej. Płaska, prostokątna i z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, zgodnie z MPZP wzdłuż długie granicy działki jest...

  • Dom Rybnik Centrum
    1 / 11
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 849 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minut...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 13
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność ora...

  • Mieszkanie Rybnik Niedobczyce

    Rybnik » Niedobczyce

    • 209 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43m2 . czwarte piętro. Niski czteropiętrowy blok po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie. Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dala od z...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Dąbrówki w ocieplonym bloku na szóstym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Koszt odstępnego z czynszem to...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Wilcza

    Wilcza

    • 1 666 400 zł cena
    • 8 832 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo wielorodzinna, 8 832 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni całkowitej 8832...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 37,70 m2, znajdujący się w bloku przy ulicy Wolności. Składa się z 2 pomieszczeń wysokości około 2,3m. Wejście do budynku usytuowane jest z dro...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w oddanym do użytku w 2018 roku apartamentowcu w Rybniku. Mieszkanie (82,5 m2) znajduję się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuch...

  • Działka Wilcza

    Wilcza

    • 600 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, 3 162 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3162 m. Płaska działka usługowa, położona przy drogach krajowej 78 oraz gmi...

  • Działka Rydułtowy Radoszowy

    Rydułtowy

    • 449 000 zł cena
    • 4 037 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni łącznie 4037 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Radoszowy ul.Radoszowska - idealne pod zabudowę kilku domów jednorodzinnych lub małego...

  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...

  • Działka Bełk

    Bełk

    • 205 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1692 m a jej lokalizacja to Bełk, obok adresu Palowicka 143H. Współrzędne GPS: 50.115096669170576, 18.724105679975715. Do negocjacji. Kupujący nie p...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Dom 3 pokoje Radlin
    1 / 9
    Dom 3 pokoje Radlin

    Radlin

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję nieduży dom zlokalizowany na obrzeżach Radlina o powierzchni użytkowej 53,8 m2, dom idealny dla niedużej rodziny. Nieruchomość została rozbudowana i zmodernizowana w 200...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy mieszkanie typu M-3 o powierzchni ogólnej 39m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Rybnik-Kłokocin ul.Poligonowa Małe kameralne osiedle z lat...