• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum
    1 / 8
    Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum

    Żory

    • 492 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 5 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 42,29 m² Balkon: 15,37 m² 1-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane...

  • Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni
    1 / 5
    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni

    Żory

    • 306 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 32,35 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski
    1 / 12
    Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski

    Żory

    • 656 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 14 w segmencie B 3-pokojowe mieszkanie: 61,67 m² Taras na dachu: 36,41 m² Komórka lokatorska: 1,11 m² 4-piętro Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • Działka Świerklany Dolne

    Świerklany

    • 145 000 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka budowlana w spokojnej części Świerklan! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 832 m², położona w spokojnej i zielonej części...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory os. Pawlikowskiego

    Żory » Władysława Pawlikowskiego

    • 1 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ BIURA ! W swojej ofercie posiadam do wynajęcia mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim blok na os. Pawlikowskiego....

  • Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²
    1 / 8
    Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²

    Rybnik

    • 549 900 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m², zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym o...

  • Mieszkanie Rybnik, św. Józefa
    1 / 14
    Mieszkanie Rybnik, św. Józefa

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. św. Józefa w Rybniku, o pow. 54,20 m2, stanowiącego odrębną własność. Trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc i przedpokój o pow. 54,20...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 150 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój ul.Kłokocińska 921m2 Nieruchomość zlokalizowana w piątej linii zabudowy w Żorach, obręb R...

  • 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem — warto zad...

  • Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...