• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek
    1 / 16
    Mieszkanie rozkładowe - Gliwice Trynek

    Gliwice

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkaniem zajmuje się: Biuro Nieruchomości DUBROWSKA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Trynek w Gliwicach przy ul. Młodych Patriotów....

  • Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć
    1 / 9
    Gliwice ul.Kościuszki ,1 pokojowe 33m2 ,CO sieć

    Gliwice

    • 229 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REZERWACJA ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33m2 położone na 3 ostatnim piętrze bloku budowanego w technologii tradycyjnej murowa...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice
    1 / 8
    Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik

    • 380 000 zł cena
    • 2 462 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m....

  • Dom Rybnik Paruszowiec

    Rybnik » Paruszowiec-Piaski

    • 879 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania dom z 2005 roku w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 położony w cichej i spokojnej dzielnicy - Paruszowiec na działc...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • Lokal użytkowy Gliwice Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również rec...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura, tylko u nas! Dom wolnostojący z wolnostojącym garażem murowanym Żory-Rogoźna! 897m2 działki! Klimatyzacja i fotowoltaika 5kW. Przyjed...

  • Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski

    Żory

    • 561 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 5 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,88 m² Balkon: 13,35 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² 2-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 9 w segmencie C 2-pokojowe mieszkanie: 52,92 m² Balkon: 12,11 m² Komórka lokatorska: 1,86 m² 3-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia
    1 / 8
    Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia

    Żory

    • 885 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 11 w segmencie A 3-pokojowe mieszkanie: 76,12 m² Balkon 1: 4,73 m² Balkon 2: 9,40 m² 3-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wyk...

  • Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski
    1 / 6
    Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski

    Żory

    • 378 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 3 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 40,26 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum
    1 / 6
    Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum

    Żory

    • 370 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 10 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 31,92 m² Balkon: 3,08 m² 2-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane Miejsc...

  • Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski
    1 / 8
    Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski

    Żory

    • 798 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie C 4-pokojowe mieszkanie: 81,54 m² Taras: 28,05 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² Parter Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 5
    Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 255 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 2 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 27,72 m² Balkon: 4,88 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...