• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żory +20 km
  • Nowy Targ
  • Bielsko-Biała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • KOMFORTOWY dom dla kadry kierowniczej

    Gliwice

    • 8 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PIĘKNE mieszkanie z widokiem na RYNEK, CO siec , parking

    Gliwice

    • 3 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • ŚWIETNE mieszkanie blisko Dworzec, Politechnika Śląska, 2 pokoje,...

    Gliwice

    • 2 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Orzesze

    Orzesze

    • 235 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesza -Woszczyce. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacj...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Piękny i przestronny dworek o powierzchni 449 m2, położony w samym sercu Żor, czeka na nowego właściciela! Zjawiskowa nieruchomość na działce o powie...

  • Biuro na godziny Rekrutacja, Spotkania, Szkolenia i Wirtualne
    1 / 3
    Biuro na godziny Rekrutacja, Spotkania, Szkolenia i Wirtualne

    Mikołów

    • 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro w Prestiżowej dzielnicy Mikołowa Kamionka Wirtualne Biuro z wynajętym sekretariatem może być sposobem na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów. Jesteśmy dostawcą biznesow...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Stodoły

    Rybnik » Stodoły

    • 949 000 zł cena
    • 3 281 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Prezentujemy Państwu Piękną rozłożystą działkę położona na obrzeżach miasta Rybnika - dzielnica Stodoły Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o pow...

  • 1 / 2
    Działka Szczejkowice

    Szczejkowice

    • 129 999 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż: Las mieszany 5200 m² - doskonała inwestycja, Szczejkowice, ul. Gliwicka Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 5200 m² , położona w mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 199 000 zł cena
    • 14 130 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z młynem...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 590 000 zł cena
    • 46 640 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z mł...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 300 000 zł cena
    • 3 510 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu Rozległy Teren Zielony w Rybniku - Kamień Na Sprzedaż teren zielony składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 30 510m2....

  • 1 / 2
    Działka Żory Kleszczów

    Żory » Kleszczów

    • 200 000 zł cena
    • 875 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 875 m położona w Żorach, w dzielnicy Kleszczów, niedaleko ul. Wyzwolenia. To ustronne miejsce, idealne dla osób ceniących spokój i...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Toruńska

    Gliwice » ul. Toruńska

    • 1 050 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Gliwicach Trynek, przy ulicy Toruńskiej, Osiedle Nove Villove. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Mikołowska

    Gliwice » ul. Mikołowska

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Gliwice, ul. Mikołowska Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Mikołowskiej. Nieruchomość o p...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Działka Rybnik

    Rybnik

    • 69 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Raj na ziemi- Twoja własna oaza spokoju na RODOS ! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka ROD UL.BRZOZOWA o powie...

  • Działka budowlana Żory Rój
    1 / 6
    Działka budowlana Żory Rój

    Żory

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją idealną p...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 4 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | *PREZENTUJEMY PAŃSTWU WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY OBIEKT PRZY GŁÓWNEJ RUCHLIWEJ ULICY DO WYNAJĘCIA DLA TWOJEJ FIRMY* Obiekt parterowy o powierzchni 82m2 i jest :...

  • Sprzedam
    1 / 15
    Sprzedam

    Rydułtowy

    • 790 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom około 300m+200m były zakład spożywczy stan techniczny dobry blisko centrum możliwość podłączenia gazu lub ogrzewania miejskiego cena do negocjacji zakład można wykorzy...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...