• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bychawą

(77)
  • Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach Górnych.

    Kiełczewice Górne

    • 529 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach GórnychNa sprzedaż siedlisko o powierzchni 30 arów składające się z pięknego domu o łącznej powierzchni mieszkaniowej 190 metrów kwadratow...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną.

    Krzczonów

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną. Atrakcyjne wymiary działki umożliwiają budowę wielu, najbardziej skomplikowanych projektów domów. Dojazd drogą utwardzona szutrową.200m od drogi...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Lokal Strzyżewice ul.

    Strzyżewice

    • 800 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż, nieruchomość po piekarni w ścisłym centrum Strzyżewic. Powierzchnia budynku ok. 440m2 na działce 14ar.Budynek świetnie nadaje się na sklep spożywczy jak i in...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na działce powierzchni 2995m2 w miejscowości Giełczew Doły.Na działce znajdują się:- dwa domy, jeden do gruntownego remontu, drugi raczej d...

  • 1 / 4
    Działka Wysokie ul. Czysta

    Wysokie » ul. Czysta

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę położoną na 10 a działce w miejscowości Wysokie 40 km od Lublina. Na działce znajduje się:- dom 100m2 do generalnego remontu lub wyburzenie- budynek g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Krzczonów Krzczonów-Wójtostwo ul. Wójtostwo

    Krzczonów » ul. Wójtostwo

    • 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom wolnostojący do remontu w Krzczonowie. Nieruchomość położona jest na 20 arowej, zadbanej działce.W skład domu wchodzą:- 3 pokoje- kuchnia - łazienka- schowek- przed...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • 1 / 2
    Działka rolna.

    Wilczopole

    • 384 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (2 klasa ziemi) o łącznej powierzchni 3,2 ha. Położony jest on w miejscowości Kolonia Wilczopole 10 km od Lublina. Są to dwie przylegające działki o nr. 315 or...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 1,7 ha działce w miejscowości Giełczew Doły.Dom do wyburzenia lub gruntownego remontu.Na działce znajduje się:- dom 70m2- stodoła- budyn...

  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Pomieszczenia produkcyjno-magazynowe do wynajęcia.
    Pomieszczenia produkcyjno-magazynowe do wynajęcia.

    Żabia Wola

    • 2 800 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal Produkcyjno-Magazynowy ok. 150 m2 plus wiata zabudowana ok. 200 m2 plus plac utwardzony ok. 100 m2. Wszystkie media, dobry dojazd , miejsce na reklamę....

  • sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę
    sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę

    Ćmiłów

    • 10 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam 7 działek rolnych Ćmiłów 2 km od Lublina działki podzielone 8ar,13ar,16ar i ostatnia 20 arowa /5ar lasu i 15ar działki/ razem całość prawie hektar sprzedam wszystkie 7 za...

  • Siedlisko
    Siedlisko

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki jedna 5449 m szerokość działki 80 m wjazd z asfaltu długość 122 m zabudowa dom i budynek gospodarczy do remontu lub rozbiórki druga działka na przeciwko 1059 m b...

  • Dom działka
    Dom działka

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 5449 m szer działki 80 m długość 122 m druga działka na przeciwko 1059 m szerokość 50 m na obie działki wjazd z asfaltu dom i budynek gospodarczy do remontu lub ro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Siedliska Drugie ul.

    Siedliska Drugie

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Siedliska Drugie, gm. Fajsławice. Posesja składa się dwóch działek o łącznej powierzchni 91ar. Obie...

  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • 1 / 3
    54a dz. budowlanej pod samym Lublinem.

    Panieńszczyzna

    • 590 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana położona w Panieńszczyźnie. Nieruchomość ze względu na wielkość oraz atrakcyjne położenie, stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.Właściwości fizyczne: -...

  • Działka rolno-budow. z szybkim dojazdem do Lublina

    Snopków

    • 550 000 zł cena
    • 7 080 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY**** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** SNOPKÓW (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow....

  • Działka budowlana Płouszowice Kolonia - 35ar

    Płouszowice

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. JastkówDuża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Snopków, 74ar, Gmina Jastków, Media

    Snopków

    • 260 000 zł cena
    • 7 437 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Snopków, Gmina Jastków, 74ar, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 1 linia zabudowy- kształt nieregularnyPlan zagospodarowania:- RP teren upraw polowych...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka na wzgórzu z niepowtarzalnymi widokami

    Moszenki

    • 215 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasyPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17. P...

  • Siedlisko na wsi 35 km od Lublina.

    Siedliska Pierwsze

    • 155 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **** Siedlisko z szybkim i dobrym dojazdem S17(17) do/z Lublina.SIEDLISKA PIERWSZE gm. Fajsławice - polecam do zakupu siedlisko położone na działc...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Działka w bliskiej odległości od Lublina.

    Panieńszczyzna

    • 589 000 zł cena
    • 10 477 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rolno - budowlana działka. Gmina JastkówDo sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 7
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 330 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę mo...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...