• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bychawą

(77)
  • Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,
    Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 277 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 k...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Niedrzwica Duża,

    Niedrzwica Kościelna

    • 225 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka o nu...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...

  • Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)
    1 / 3
    Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)

    Dragany

    • 98 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowo położone siedlisko w miejscowości Dragany (nr 229), gmina Wysokie. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie...

  • Działka budowlana Strzyżewice,
    Działka budowlana Strzyżewice,

    Strzyżewice

    • 179 000 zł cena
    • 3 152 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana  w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy    o powierzchni 3152 m2.  numer działki 1032/7 W MPZP oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 155 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UZBROJONA DZIAŁKA Z MEDIAMI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ, 14 KM OD SKLEPU SELGROS W LUBLINIE ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1745 m2 , w miejscowości Ni...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 7
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 209 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 2814 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy , od drogi asfaltowej. Dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 197 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY BYCHAWSKIEJ, POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane, o powierzchniach : 1576 m2 oraz 1614 m2 ,...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 177 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TRZY DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE, UL. GÓRKI ! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki prz...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • Dom Wolnica gm. Jabłonna
    1 / 15
    Dom Wolnica gm. Jabłonna

    Wolnica

    • 795 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz siedliska, gospodarstwa lub domu do remontu w dobrej cenie? Zależy Ci na dużej działce z dobrym dojazdem do Lublina, Bychawy lub Piask? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmio...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy
    1 / 11
    Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy

    Batorz

    • 469 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + budynki gospodarcze Batorz Pierwszy, gm. Batorz, powiat Janowski OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłaci...