• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bychawą

(77)
  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 125 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA 8-arowa DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 179 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w b...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości

    Żabia Wola

    • 132 795 zł cena
    • 7 054 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • 46,3arDZIAŁKA INWESTYCYJNA!!!

    Osmolice Pierwsze

    • 249 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z przeznaczeniem zabudowy zagrodowej.Piękna działka inwestycyjna w perspektywicznej okolicy!!!Osmolice Pierwsze - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolną o pow. 4634 m2...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 242 000 zł cena
    • 1 705 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w...

  • Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.
    1 / 5
    Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.

    Niedrzwica Kościelna

    • 145 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 18,5 KM OD LUBLINA, POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrz...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński
    1 / 14
    Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński

    Podzamcze

    • 110 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Podzamcze o powierzchni 14 ar. Nr działki 17/6. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wjazd drogą koło Top Market. Działka położo...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Radomirka - dom i budynki gosp. + ponad 1ha gruntu

    Radomirka

    • 179 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko w Radomirce - dom, budynki gospodarcze i mnóstwo przestrzeni - ponad 1ha!Dom z budynkami gospodarczymi na działce o powierzchni ponad 1 ha w spokojnej lokalizacji ok 40 k...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Ostatnia kawalerka
    Ostatnia kawalerka

    Dominów

    • 471 780 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości