• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wałbrzych +20 km
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(435)
  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny
    1 / 10
    Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny

    Szczawno-Zdrój

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ciepłe i słoneczne mieszkanie 37m na 1 piętrze, w domku z miejscem parkingowym na terenie działki. Blisko wjazdu na obwodnicę Europejkę. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, ga...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 229 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne i kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27m2 zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Lokal jest po generalnym remoncie, dzięki czemu stanowi idea...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Komorów os. ARKADIA bez pośredników
    1 / 9
    Komorów os. ARKADIA bez pośredników

    Świdnica

    • 1 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW , BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym , monitorowanym osiedlu Arkadia w Komorowie k. Świdnicy : 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym....

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 490 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rycerska

    Świdnica » ul. Rycerska

    • 770 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum. Nieruch...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego

    Świdnica » ul. Mieczysława

    • 359 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Męczy Cię wielkomiejski gwar? Pracujesz lub studiujesz w wielkim mieście, a chciałbyś wracać do swojego miejsca wśród zieleni i spokoju?Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jasne, przyt...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania, które dodatkowo na siebie zarobi? Trafiłeś idealnie! Oferta biura nieruchomości Omega Estate na pewno przypadnie Ci do gustu!Zaprasza...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Władysława Łokietka

    Świdnica » ul. Władysława Łokietka

    • 384 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania wygodnego? W niedalekiej odległości od szkoły i sklepów? Omega Estate proponuje klasyczne 3- pokojowe przy ul. Łokietka.Mieszkanie (65m2) składa się z:- dużego s...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 287 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 431 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Poszukujesz unikalnej nieruchomości w Świdnicy? Piękne kamienice zdobiące ulicę Jagiellońską podnoszą prestiż tej okolicy, a samo mieszkanie to jedna z lepszych ofert! Przestronne,...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 448 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Marzysz, aby odpocząć po ciężkim dniu z kubkiem ulubionej herbaty, podziwiając niesamowity widok na świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej k...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które sam możesz wykończyć według własnych potrzeb? Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość posadowioną na drugim, niewysokim piętrze trzypiętrowej kamien...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Kazimierza Wielkiego

    Świdnica » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 450 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Myślisz o zakupie nieruchomości w spokojnej okolicy, w stosunkowo nowym bloku dla siebie, a może pod wynajem? Omegą Estate ma dla Ciebie w pełni rozkładowe mieszkanie na Zawiszowie...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycje? A może szukasz czegoś dla siebie?  Omega Estate proponuje do zakupu atrakcyjną kawalerkę w spokojnej i cichej okolicy.Na 35 m2 skła...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rynek

    Świdnica » rynek Rynek

    • 565 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Aspekt wizualny i jakość nie są Ci obojętne? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie miejskie.Mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 980 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz mieszkania zdała od zgiełku ulic? Marzysz o odpoczynku po pracy w ogrodzie?  Poleca się do zakupu atrakcyjna kawalerka w spokojnej i cichej okolicy na obrzeżach miasta. Na...