• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(435)
  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 10
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 249 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,32m2 (powierzchnia mierzona ze skosami to 70m2) usytuowane...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 9
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 224 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 5
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z...

  • Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las
    1 / 8
    Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las

    Boguszów-Gorce

    • 890 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 18 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Lokal o powierzchni 30 m2. Ostatnie, 3 piętro. Składa się z salonu,...

  • Mieszkanie Świdnica, Wrocławska
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Wrocławska

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnica, Ofiar Oświęcimskich

    Świdnica

    • 355 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz p...

  • Mieszkanie Świdnica, Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica, Świdnica

    Świdnica

    • 695 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Przestronne mieszkanie z piękną, przeszkoloną werandą i klimatyczną altaną w ogródku! Mieszkanie w dokumentach ma powierzchnię 70,88 m2, dodatkową powierzchnię stanow...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty

    Szczawno-Zdrój

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa niezależne apartamenty położone w klimatycznej kamienicy, przy ul. Kolejowej, w uzdro...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpo...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 270 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i prz...

  • Mieszkanie Świdnica ul. L. Waryńskiego

    Świdnica » ul. Waryńskiego

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJEM OKAZJONALNY od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej

    Świdnica » pl. Jadwigi Śląskiej

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salon...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 584 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku....

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 479 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu ! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 650 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest g...