• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(414)
  • Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Świdnica

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzi...

  • Mieszkanie Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 372 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolic...

  • Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! ZDJĘCIA POGLĄDOWE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazien...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Świdnica

    • 439 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, k...

  • Mieszkanie Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 417 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis ! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU! Na powierzchnie mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! IDEALNE POD INWESTYCJĘ Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, ku...

  • Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego

    Świdnica

    • 450 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica Centrum

    Świdnica

    • 539 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni i czwartego ma...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 559 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się sa...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 syp...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz...

  • Mieszkanie Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 395 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mi...

  • Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza

    Świdnica

    • 444 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, nat...

  • Mieszkanie Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 564 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe PCV. Pole...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Nowe

    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 420 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój....

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2, na które...