• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(435)
  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na parterze - blisko parku, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie idealne również na siedzibę firmy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 2 PIĘTROWEJ KAMIENICY, ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 pięt...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 115 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 406 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica
    1 / 6
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica

    Jaworzyna Śląska

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze kamienicy w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania ok. 37 m2 składa się salon, kuch...

  • Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego

    Świdnica

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy wielorodzinnej w centrum miasta. Lokal posiada 60 m powierzchni po podłodze, natomiast...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 sk...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 284 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne po...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum

    Jaworzyna Śląska

    • 589 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na wysokim parterze w Jaworzynie Śląskiej z miejscem parkingowym na terenie posesji! Na powierzchnię mieszkania ok. 105 m2 obecnie składa się przestronna ku...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 720 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy Rynku Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czyns...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchnia z...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 8
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rod...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, okolice Wałbrzyskiej

    Świdnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 -...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 13
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypia...

  • Mieszkanie Mieroszów
    1 / 7
    Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - Salonu, -...

  • Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów
    1 / 6
    Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów

    Boguszów-Gorce

    • 105 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** DO REMONTU *** ATRAKCYJNA CENA**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytu...