• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Serockiem

(133)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Radzymin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 min do  Ratuszu w Legionowie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 min do Ratuszu w Legionowie

    Legionowo

    • 600 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Zegrzu Południowym

    Zegrze Południowe

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 wraz z piwnicą lokatorską. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2-klatkowym w Zegrzu Południowym k/o...

  • Radzymin Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży Mieszkanie D...

    Radzymin

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Radzymin - działka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie

    Radzymin

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu 40m2. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta po remoncie Duży pokój z otwartą kuchnią o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon, s...

  • kawalerka Jabłonna

    Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie bez...

  • 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM

    Zielonki-Parcela

    • 2 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM, położone na 1 piętrze Zamieszkaj w nowym, ładnym i cichym mieszkaniu! Lokalizacja Zielonki - Parcela ,ulica Warszawsk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Bokserskiej na Służewcu.[/i] [i]W skład mieszkania wchodzi :[/i] [i]...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Kredytowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kredytowa

    • 2 250 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i]Do wynajęcia bardzo miłe i przytulne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. [/i] [i]Ścisłe centrum, ul. Kredytowa. Kamienica z lat 50-tych.[/i] [i]1 pokój, 20 metrów. Cichy i jasny...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów Dolny ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy do najmu apartament w eleganckiej inwestycji Belvedere Residence na Mokotowie przy ul. Belwederskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek królewskich. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Kopernika

    • 6 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowy apartament w wyremontowanej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia, 400 metrów od metra. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować stylowy apartament z...

  • Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
    Mieszkanie trzypokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą okazję - 3-pokojowy apartament o najwyższym standardzie premium, położony na ekskluzywnym ponad 40. piętrze w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziekanów Polski

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów ul. al. Rzeczypos...

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 3 600 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 34 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Penthouse w stylu Loft, wykończony w bezkompromisowej jakości. Ok. 104 m2, 3-pokoje + wydzielona strefa gabinetu, 2 łazienki. Taras, Loggia, 2 bardzo wygodne miejsca...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Latchorzew

    • 794 420 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk Oddział II Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Rakowiec ul. Stefana Baleya

    Warszawa » Ochota » ul. Baleya

    • 779 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE Tym razem zapraszam na #Ochotę #Rakowiec. ============================ Świetne, aktualnie 3 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju , dwustronne mieszkani...

  • Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek
    1 / 6
    Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek

    Pomiechówek

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy
    1 / 9
    Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy

    Łomianki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 8 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajmu umeblowany i wyposażony apartament na Starym Mokotowie. Budynek: ochrona, reprezentacyjne wejście, sauna i jacuzzi dla mieszkańców. Blisko do sklepów, restauracji i...

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...

  • Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle
    Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu Skorosze VI, w pełni urządzone , nie potrzeba nic kupować , 2 tv , lodówka ,pralka , kanapy , żelazko , deska do prasowania ,narożnik , sza...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Saska 4 - tuż obok klimatycznej ulicy z restauracjami nad Wisłą. Parking- ogólno dostępny pod blokiem BEZPŁATNY / zwykle jest dużo m...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...