• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jasło

(46)
  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Jasło – mieszkanie po remoncie
    1 / 9
    Jasło – mieszkanie po remoncie

    Jasło

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Wyjątkowy apartament 74m2 z ogródkiem Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 516 841 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • Wyjątkowy apartament 78 m2, Tarnowiec Os. Zdrojowe

    Tarnowiec

    • 563 472 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 20
    Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie

    Biecz

    • 398 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...

  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...