• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jasło

(16)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni szacowanej na ok. 62 m z balkonem, 2- piętro, ul. Sikorskiego w Jaśle! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 180 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM UL. METZGERA JASŁO 52,5M2 DO GENERALNEGO REMONTU! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta to idealna propozyc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkoln...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 490 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze, ocieplonego bloku w Jasła przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na II piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie po ge...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 439 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Sikorskiego. Lokalizacja...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, które jednocześnie stanowi całe piętro domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji Jasła, ul. Karoliny Kózkówny....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klima...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYJĄTKOWE MIESZKANIA Z PRYWATNYMI OGRODAMI - NOWA INWESTYCJA Z 2025 ROKU -JASŁO UL. ULASZOWICE! Z dumą prezentujemy kameralną inwestycję obejmującą cztery nowoczesne mieszkania...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 248 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie usytuowane na I piętrze, dwupiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 posiada ogr...

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 372 385 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzech mieszkań z nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle miejsca, w którym cis...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła, ul. Słowackiego - świeżo po kapitalnym remo...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie 67m2, 3 pokojowe, winda, 7 piętro, łazienka i wc osobn...

    Krosno

    • 365 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, 7 piętro z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, piękne widoki z balkonu, Krosno, Piastowska, bezpośrednio od właściciela, z założoną...

  • Sprzedam

    Krosno

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE NA OSIEDLU MARKIEWICZA Cena: 350 000 Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy Ul.boh.westerplatte o pow.49m/2 na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mi...

  • Gorlice, mieszkanie na parterze 3 pokoje, 613S/2023

    Gorlice

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w centrum Gorlic o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie B8 w stanie deweloperskim 58,29 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 379 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza
    Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie w malowniczym Rymanowie
    Nowe mieszkanie w malowniczym Rymanowie

    Rymanów

    • 555 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie trzypokojowe
    Krosno – mieszkanie trzypokojowe

    Krosno » ul. Krakowska

    • 320 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Krosna
    1 / 16
    Mieszkanie w Centrum Krosna

    Krosno

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie A8 w stanie deweloperskim 58 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy ul...

  • Gorlice, mieszkanie 3 pokoje, 622S/2025

    Gorlice

    • 339 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach. Mieszkanie o powierzchni 47,75 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka. W dużym...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Dębica

    • 1 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 wraz z garażem blaszakiem zlokalizowane w Dębicy .Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze . posiada szafy wnękowe ( w 2 pok...

  • Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica
    1 / 10
    Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej pożąd...

  • Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²
    1 / 5
    Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²

    Krosno

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej części Krosna, przy ul. Naftowej. To doskonała propozycja dla...

  • Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej

    Krosno

    • 425 964 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszka...

  • Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu
    1 / 9
    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu

    Krosno

    • 185 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu mieszkania krosno

  • Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego
    1 / 12
    Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego

    Gorlice

    • 485 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Gorlic. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń ora...

  • Mieszkanie Dębica, Konarskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Dębica, Konarskiego

    Dębica

    • 312 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Dębica, ulica Konarskiego - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 58.6m2, IV piętro, 3 pokoje, jasna ku...

  • Mieszkanie Krosno
    Mieszkanie Krosno

    Krosno

    • 460 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski

    Nowe

    Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski

    Dukla

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dukli przy ul. Trakt Węgierski o powierzchni użytkowej 51,63 m...

  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...