• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Jasło

(19)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 469 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywne mieszkanie w stylu glamour, Zielona Kotlina nowe budownictwo, wysoki standard, gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do miejsca, które łączy w sobie elegancję, nowocz...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze, niskiego pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. To idealna pr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 550 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie na wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą atrakcyjnego mieszkanie zlokalizowane na III piętr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KOMFORTOWE ORAZ BARDZO FUNKCJONALNE MIESZKANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM 45M2-ULICA M.KOPERNIKA W JAŚLE! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu komfortowe, świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w kamienicy na I piętrze, Jasło ul. Dworcowa. Mieszkanie o powierzchni szaco...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 304 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Szkolnej. Lokalizacja ta stwa...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z radością prezentujemy Państwu na wynajem cztery piękne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w nowo-wybudowanym budynku wielorodzinnym z 2025 roku przy ul. Ulaszowice w Jaśle!...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w sprawdzonej, rodzinnej lokalizacji w Jaśle, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Ta oferta ł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE-44M- UL FRANCISZKAŃSKA W JAŚLE! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,40 m, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jasła przy ul. Franciszk...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 224 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8m2 - idealnego dla małej rodziny z dzieckiem lub pary z planami na...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 50,07 m w świetnej lokalizacji Jasło, ul. Mickiewicza Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania o po...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 53 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Jasło

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie, odświeżone, wyremontowane, w spokojnej okolicy,bez konieczności wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania.

  • Mieszkanie Jasło, Floriańska
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło, Floriańska

    Jasło

    • 379 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,54 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Floriańskiej. Nieruchomość...

  • Jasło – mieszkanie po remoncie
    1 / 9
    Jasło – mieszkanie po remoncie

    Jasło

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Pilźnie

    Pilzno

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pilźnie, w bloku przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 50,75 m2. Mieszkanie mieści się na I piętrze, II-piętrowego bloku i składa się z salonu z balkonem, odd...

  • Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 349 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 335 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie
    1 / 20
    Biecz – mieszkanie po generalnym remoncie

    Biecz

    • 398 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze
    1 / 10
    Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze

    Krosno

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Gorlice, mieszkanie 2 pokoje, 619S/2024

    Gorlice

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Gorlicach przy ul. Hallera, o powierzchni 48,09 m2. Mieszkanie składa się s 2 pokoi, kuchni z dużym oknem, przedpokoju, łazienki i osobnej ubikacji. Duży...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 47,42 m2 w Dębicy blisko centrum SPRZEDAM W ofercie biura przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,42 m2 Mieszkanie z racji s...

  • Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż

    Dębica

    • 325 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 położone w Dębicy przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa si...

  • Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów
    1 / 6
    Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów

    Krosno

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najwygodniejszych lokalizacji w Krośnie – przy ul. Magurów. To miejsce doskonale łącz...

  • Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2
    1 / 5
    Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2

    Krosno

    • 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja: Krosno, ul. Hallera Powierzchnia: 40m2 Piętro: 4 (ostatnie) Układ: sypialnia, salon + kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą....

  • Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice
    1 / 7
    Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice

    Gorlice

    • 255 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 44,39 m², położone na 3 piętrze z dużym balkonem ul. Kopernika 6. (do remontu) Mieszkanie dostępne od zaraz. Loka...

  • Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego

    Krosno

    • 298 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie 51,5 m² w Gorlicach – gotowe do wprowadzenia 626S/2026

    Gorlice

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², usytuowane na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku w Gorlicach. Lokal charakteryzuje się dwustronnym ukł...

  • mieszkanie
    1 / 4
    mieszkanie

    Gorlice

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam posiadam mieszkanie na wynajem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki , kuchni oraz niewielki balkon. Do mieszkania przynależy mała piwnica. Mieszkanie z...

  • Mieszkanie Krosno, Krakowska
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Krakowska

    Krosno

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,58 m², położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej, na III piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: dwó...

  • Mieszkanie 42,5 m² w ścisłym centrum Gorlic 627S/2026

    Gorlice

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone w ścisłym centrum Gorlic. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, punktów...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Zawale - komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 z piwnicą 8,37 m2 na parterze 4 piętrowego bloku z 2018 r; dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przed...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 310 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Strzyżów, ul. Łukasiewicza - mieszkanie 44 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon (loggia) oraz piwnice o łącznej powierzchni 34...