• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Jasło

(8)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze, niskiego pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. To idealna pr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 224 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8m2 - idealnego dla małej rodziny z dzieckiem lub pary z planami na...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 359 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na III piętrze Jasło, ul. Dworcowa. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i ustawny rozkład pomieszczeń, który stwarza dogod...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 50,07 m w świetnej lokalizacji Jasło, ul. Mickiewicza Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania o po...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła, ul. Słowackiego - świeżo po kapitalnym remo...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Krosno

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OPIS Witam mam do wynajęcia mieszkanie w Krośnie przy ulicy Magurów. Mieszkanie składa się z łazienki kuchni, dużego pokoju i przedpokoju do mieszkania przynależna jest także piwn...

  • Gorlice, mieszkanie na parterze 3 pokoje, 613S/2023

    Gorlice

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w centrum Gorlic o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 379 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie w malowniczym Rymanowie
    Nowe mieszkanie w malowniczym Rymanowie

    Rymanów

    • 555 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza
    1 / 20
    Bezczynszowe mieszkanie w centrum Biecza

    Biecz

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Krosna
    1 / 16
    Mieszkanie w Centrum Krosna

    Krosno

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²
    1 / 5
    Mieszkanie trzypokojowe na parterze | 60 m²

    Krosno

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej części Krosna, przy ul. Naftowej. To doskonała propozycja dla...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice
    1 / 7
    Przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe Gorlice

    Gorlice

    • 255 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 44,39 m², położone na 3 piętrze z dużym balkonem ul. Kopernika 6. (do remontu) Mieszkanie dostępne od zaraz. Loka...

  • Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego
    1 / 12
    Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego

    Gorlice

    • 485 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Gorlic. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń ora...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 449 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze Dębica, os. Matejki. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i ustawny rozkład pomieszczeń, który stwarza dogo...