• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jasło

(46)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klima...

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYJĄTKOWE MIESZKANIA Z PRYWATNYMI OGRODAMI - NOWA INWESTYCJA Z 2025 ROKU -JASŁO UL. ULASZOWICE! Z dumą prezentujemy kameralną inwestycję obejmującą cztery nowoczesne mieszkania...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu komfortowe, świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w kamienicy na I piętrze, Jasło ul. Dworcowa. Mieszkanie o powierzchni szaco...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 248 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie usytuowane na I piętrze, dwupiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 posiada ogr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 50,07 m w świetnej lokalizacji Jasło, ul. Mickiewicza Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania o po...

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 372 385 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzech mieszkań z nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle miejsca, w którym cis...

  • Nowe

    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o łącznej powierzchni 35,96 m, położone na I piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II w Jaśle. Lokal zarządzany prze...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła, ul. Słowackiego - świeżo po kapitalnym remo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 53 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie w Jaśle
    1 / 13
    Mieszkanie w Jaśle

    Jasło

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia, al...

  • Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła
    Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła

    Jasło

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki...

  • Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Jaśle
    1 / 8
    Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Jaśle

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Mieszkanie o powierzchni 63 m2, po remoncie. Centrum Jasła. W skład lokalu wchodzą: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z osobnym WC, przedpokój . Kuchnia: umeblowana, wyposażona w lodówk...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle
    1 / 8
    Do wynajęcia ekonomiczna kawalerka w Jaśle

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na wynajem w Jaśle, przy ulicy Floriańskiej. Mieszkanie o powierzchni około 33m2, częściowo umeblowane. Znajduje się w spokojnej okolicy, blisko centrum. - 1 min- sklep...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2

    Jasło

    • 1 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Jasła- 2pokoje/II piętro 45 m2. Wynajem na zasadach "Wynajmu Okazjonalnego" ( notarialnie ) Preferujemy osobę , osoby które chcą wynająć na dłuższ...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Jasło

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie, odświeżone, wyremontowane, w spokojnej okolicy,bez konieczności wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania.

  • Mieszkanie Jasło, Floriańska
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło, Floriańska

    Jasło

    • 379 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,54 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Floriańskiej. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Jasło, Tadeusza Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Tadeusza Kościuszki

    Jasło

    • 619 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w Jaśle. Nieruchomości o powierzchni 112 m² zostały zaprojektowane z myślą o...

  • Mieszkanie Jasło, Mikołaja Kopernika
    1 / 7
    Mieszkanie Jasło, Mikołaja Kopernika

    Jasło

    • 1 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    >> Krótki opis nieruchomości: Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 25,40 m², położoną na 3 piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Jaśle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane...