• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Elbląg

(18)
  • Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!
    1 / 10
    Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!

    Elbląg

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może sz...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szuk...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro | balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szu...

  • Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP
    1 / 9
    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP

    Elbląg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w ELBLĄGU - NA STOKU + miejsce postojowe! Przestronne mieszkanie na parterze, pełne wyposażenie, prywatny taras i ogród oraz szerokie mie...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 15
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ZAMIANA NA OKOLICE UL MATEJKI, DĄBKA, JAR NOWOCZESNE WNĘTRZE, BARDZO WYGODNA KUCHNIA, PRZYTULNY SALON, PIĘKNA SYPIALNIA ZACHWYCAJĄCA ŁAZIENKA W MIESZKAN...

  • Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej

    Elbląg

    • 659 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej * Czter...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 10
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 455 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Elbląg ul. Jaśminowa

    Elbląg » ul. Jaśminowa

    • 357 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA; SŁONECZNE I NOWOCZESNE MIESZKANIE W KAMIENICY Elbląg, ul.Jaśminowa * Gotowe do wprowadzenia * 54 mkw ( 74 mkw przy podłodze ) * Salon z aneksem kuc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Elbląg ul. Sadowa

    Elbląg » ul. Sadowa

    • 440 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWOCZESNE MIESZKANIE Z TARASEM - OSIEDLE SADOWA * Gotowe do wprowadzenia, * Parter * 39 mkw * Taras 20 mkw. * Zabudowy i AGD w cenie * Komórka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 625 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 555 887 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Marii Konopnickiej

    Elbląg » ul. Konopnickiej

    • 629 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 382 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 390 417 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 519 849 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z pięknym widokiem

    Elbląg

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ? MIESZKANIE 48m2 | 3 POKOJOWE | Z NAJLEPSZYM WIDOKIEM W MIEŚCIE? 10 PIĘTRO NISKI CZYNSZ, MEDIA Z MIASTA BALKON, PIWNICA EKSPOZYCJA POŁUDNIOWO - ZACHODNIA ZAPROJEKTOWANE P...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Kamienna

    Elbląg » ul. Kamienna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE - NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Elbląg, ul. Kamienna * Trzy sypialnie * Salon z aneksem kuchennym * Drugie piętro * 92 mkw * Taras...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 334 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 388 743 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 456 624 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 353 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 432 734 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 547 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament w Stegnie
    Nadmorski Apartament w Stegnie

    Stegna

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...