• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piotroniowice
  • Ceradz Dolny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Elbląg

(40)
  • Mieszkanie Elbląg ul. Fromborska

    Elbląg » ul. Fromborska

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Fromborskiej w Elblągu.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 funkcjo...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Żyrardowska

    Elbląg » ul. Żyrardowska

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia,- wysoki standard wykończeń,- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej,- bliskość terenów zi...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Pokorna

    Elbląg » ul. Pokorna

    • 349 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KLIMATYCZNE 3 POK. GOTOWE DO WEJŚCIA - wystarczy rozpakować walizki !!Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klien...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Elbląg

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Proponuje państwu sprzedaż bardzo atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Fromborskiej w Elblągu . MIESZKANIE ZAWIERA oddzielną kuchnią, WC i łazienką. Umiejscowione jest...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Przy Bramie Targowej

    Elbląg » ul. Przy Bramie Targowej

    • 649 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE PREMIUM ul. Przy Bramie Targowej - KAMIENICA MYTYCHACzy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12...

  • 3-pokojowe mieszkanie na wynajem!
    1 / 13
    3-pokojowe mieszkanie na wynajem!

    Elbląg

    • 3 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, znajdujące się na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym. Do dyspozycji najemcy są dwa duże balkony...

  • Dwupoziomowe mieszkanie starówka
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie starówka

    Elbląg

    • 735 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w samym środku elbląskiej starówki przy ulicy Stary Rynek o powierzchni 94,8 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazie...

  • EL Tower, trzy pokoje
    1 / 16
    EL Tower, trzy pokoje

    Elbląg

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów przy ulicy Mielczarskiego w inwestycji El Tower. Nieruchomość o powierzchni 61,59 m2 usytuowana na drugi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzy pokoje z balkonem
    1 / 12
    Trzy pokoje z balkonem

    Elbląg

    • 425 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Andersa o powierzchni 61,4 m2. Nieruchomość położona na siódmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowy z windą. Mie...

  • Na wynajem luksusowy apartament w Elblągu
    1 / 16
    Na wynajem luksusowy apartament w Elblągu

    Elbląg

    • 9 900 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Zamieszkaj w luksusie – 125 m² komfortu w prestiżowej części Elbląga To mieszkanie pozwoli Ci żyć na najwyższym poziomie – bez kompromisów. Przestronne 125 m² daje swobodę, prywat...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Elblągu
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Elblągu

    Elbląg

    • 398 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie – ul. Browarna, Elbląg Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość o...

  • Wynajmę słoneczne mieszkanie 3-pokojowe
    1 / 16
    Wynajmę słoneczne mieszkanie 3-pokojowe

    Elbląg

    • 2 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy dostępne od 01.02.2026 r.| Niedawno wyremontowane | Elbląg Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie na ulicy Żeglarskiej...

  • Wynajmę mieszkanie w centrum Elblaga
    1 / 2
    Wynajmę mieszkanie w centrum Elblaga

    Elbląg

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie dla osób prywatnych, 3 pokoje, kuchnia, łazienka. O dodatkowe informacje proszę o kontakt bezpośredni.

  • Mieszkanie Elbląg ul. Nowowiejska

    Elbląg » ul. Nowowiejska

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Elbląg, ul. Nowowiejska * Trzypokojowe * czwarte piętro * Winda * Centralne ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Jaśminowa

    Elbląg » ul. Jaśminowa

    • 357 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA; SŁONECZNE I NOWOCZESNE MIESZKANIE W KAMIENICY Elbląg, ul.Jaśminowa * Gotowe do wprowadzenia * 54 mkw ( 74 mkw przy podłodze ) * Salon z aneksem kuc...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Świerkowa

    Elbląg » ul. Świerkowa

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Elbląg, ul. Świerkowa * Parter * 62 mkw * Trzypokojowe * Ogródek * Centralne ogrzewanie i ciepła w...

  • MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM
    MIESZKANIE W KAMIENICY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM

    Elbląg

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie Elbląg

    Elbląg

    • 395 000 zł cena
    • 4 953 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi wszystko wymienione elektryka okna ,łazienka robiona w tym roku blisko sklepy, szkoły , przedszkole , kościół , place zabaw , biedronka ,Kaufland. M...

  • Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż
    Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż

    Elbląg

    • 719 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego

    Elbląg » ul. Dąbrowskiego

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości