• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pasym
  • Elbląg +20 km
  • Karsznice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Elbląg

(55)
  • DO SPRZEDANIA MIESZKANIE 2-POKOJOWE 47.32 M2 W ELBLĄGU, UL. ŁĘCZYCKA
    1 / 2
    DO SPRZEDANIA MIESZKANIE 2-POKOJOWE 47.32 M2 W ELBLĄGU, UL. ŁĘCZY...

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 347 802 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Aleja Grunwaldzka

    Elbląg » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 278 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! PARAMETRY:- 65,9M2- 2 piętro- 2 pokoje z możliwością podzielnie na...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Winna

    Elbląg » ul. Winna

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Winnej w Elblągu znajduje się przestrzeń, która od pierwszego kontaktu daje poczucie swobody. Bez stopni, bez progów, bez konieczności dos...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szuk...

  • Mieszkanie Elbląg, Malborska
    Mieszkanie Elbląg, Malborska

    Elbląg

    • 259 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Elbląg , ul.Malborska * Dobra cena 5424 zł za mkw * Klimatyzacja * Dwupokojowe * Trzecie piętro * 59 mkw * Ogrzewanie pie...

  • Przytulne mieszkanie przy Parku Kajki.
    1 / 14
    Przytulne mieszkanie przy Parku Kajki.

    Elbląg

    • 265 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na poddaszu budynku w spokojnej okolicy na ulicy Pionierskiej tuż przy Parku Kajki. Lokal przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu jest go...

  • Mieszkanie przy parku
    Mieszkanie przy parku

    Elbląg

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Wiejskiej tuż przy parku o powierzchni 37,9 m2. Nieruchomość składa się z salonu z balkonem, sypialni, osobnej wid...

  • Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP
    1 / 9
    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP

    Elbląg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w ELBLĄGU - NA STOKU + miejsce postojowe! Przestronne mieszkanie na parterze, pełne wyposażenie, prywatny taras i ogród oraz szerokie mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji

    Elbląg

    • 289 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku, położonym w samym centrum miasta. Okolica charakteryzuje się niską zabudową, co zapewnia mieszkańcom ciszę, s...

  • Sprzedam 2 pokoje Nad Jarem Elbląg Legionów 48m2
    1 / 8
    Sprzedam 2 pokoje Nad Jarem Elbląg Legionów 48m2

    Elbląg

    • 347 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,01 m², usytuowane na 4-tym piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad...

  • Mieszkanie z miejscem postojowym
    1 / 14
    Mieszkanie z miejscem postojowym

    Elbląg

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym w Elblągu przy ulicy Bałuckiego o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość położona na drugim piętrze w budynku trzypięt...

  • Ładne, gotowe mieszkanie
    1 / 10
    Ładne, gotowe mieszkanie

    Elbląg

    • 379 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż posiadamy urządzone mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Słonecznej o powierzchni 51,7 m2. Nieruchomość położona na dogodnym, drugim piętrze. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie z klimatem w kamienicy, ul. Wyspiańskiego, Elbląg
    1 / 14
    Mieszkanie z klimatem w kamienicy, ul. Wyspiańskiego, Elbląg

    Elbląg

    • 300 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Wyspiańskiego 38 w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchn...

  • Mieszkanie Elbląg, Pułkownika Dąbka
    1 / 11
    Mieszkanie Elbląg, Pułkownika Dąbka

    Elbląg

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE * 48 mkw * Balkon * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej *Pierwsze piętro * Umeblowana z AGD Zapraszamy osoby pracują...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 15
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ZAMIANA NA OKOLICE UL MATEJKI, DĄBKA, JAR NOWOCZESNE WNĘTRZE, BARDZO WYGODNA KUCHNIA, PRZYTULNY SALON, PIĘKNA SYPIALNIA ZACHWYCAJĄCA ŁAZIENKA W MIESZKAN...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu

    Elbląg

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu – ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 15
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 2 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Elbląg, Mączna * Umeblowane z AGD * 50 mkw * Dwupokojowe * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej * Trzecie piętro * Dw...

  • Mieszkanie dla pracowników 6 osób
    1 / 7
    Mieszkanie dla pracowników 6 osób

    Elbląg

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie ul. M.Beniowskiego dwupokojowe umeblowane sprzęt AGD blisko sklepy basen restauracja przychodnia teatr,kino galeria park bardzo cicha i ładna dzielnica duży pokó...

  • Mieszkanie Elbląg, Mączna
    1 / 10
    Mieszkanie Elbląg, Mączna

    Elbląg

    • 455 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Elbląg ul. Beniowskiego

    Elbląg » ul. Beniowskiego

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE NA WYNAJEM Elblag, ul.Beniowskiego * Dwa pokoje * Balkon * Parter * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci mie...