• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karsznice
  • Domaszczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Elbląg

(17)
  • Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Elbląg

    • 340 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania posiadamy mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy ulicy Dębowej o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie skł...

  • Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem
    1 / 16
    Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem

    Elbląg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salo...

  • Na sprzedaż budynek inwestycyjny 6 pokoi
    1 / 16
    Na sprzedaż budynek inwestycyjny 6 pokoi

    Elbląg

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna – kamienica z gotowym dochodem! Szukasz pewnej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Ta elegancka kamienica to gotowa propo...

  • Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej

    Elbląg

    • 659 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej * Czter...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Słoneczna

    Elbląg » ul. Słoneczna

    • 539 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KLIMATYCZNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Elbląg. ul. Słoneczna * Dwupoziomowe z antresolą ( 15 mkw) * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Czerniakowska

    Elbląg » ul. Czerniakowska

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE NA WYNAJEM Elbląg, ul Czerniakowska * Trzy sypialnie * Salon z balkonem * Kuchnia z jadalnią * Dwie łazienki...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Lotnicza

    Elbląg » ul. Lotnicza

    • 649 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji.Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację ! Lokalizacja:Nieruchomość po...

  • Przytulne mieszkanie dla dużej rodziny - 6 pokoi
    Przytulne mieszkanie dla dużej rodziny - 6 pokoi

    Elbląg

    • 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 773 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 544 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 590 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Marii Konopnickiej

    Elbląg » ul. Konopnickiej

    • 629 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Elbląg

    • 735 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Kamienna

    Elbląg » ul. Kamienna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE - NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Elbląg, ul. Kamienna * Trzy sypialnie * Salon z aneksem kuchennym * Drugie piętro * 92 mkw * Taras...

  • mieszkanie Elbląg ul. wiejska

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania duże 4-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie z ogrodem i bardzo dużą piwnicą z wieloma miejscami parkingowymi (ogólnodostępnymi) przy budynku. Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Elblag

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokojowe mieszkanie ul. wiejska

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tolkmicko

    • 780 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • Nowoczesne mieszkanie – gotowe do wprowadzenia
    1 / 15
    Nowoczesne mieszkanie – gotowe do wprowadzenia

    Dzierzgoń

    • 330 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum Dzierzgonia, przy ulicy Odrodzenia. To lokal, który w 2022 roku przeszedł generalny remont, dzięki czemu prezentuje się...

  • Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym
    1 / 16
    Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym

    Krynica Morska

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzeg...

  • MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/
    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/

    Pasłęk

    • 629 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 86,73m z dużym tarasem / 4 pokoje / klimatyzacja / 2 wejścia / parking mieszkańców/, zlokalizowanne w kameralnym budynku wiel...

  • dwa mieszkania z garażami
    dwa mieszkania z garażami

    Frombork

    • 219 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej pow...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Dzierzgoniu
    1 / 16

    Nowe

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Dzierzgoniu

    Dzierzgoń

    • 329 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, położonego na cichym i spokojnym osiedlu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powier...