• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Tychami

(84)
  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Wynajmę pokój blisko UE i UŚ, K-ce Zawodzie, Boh. Monte Cassino

    Katowice

    • 699 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w blo...

  • Wynajmę słoneczne mieszkanie od zaraz

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na I-piętrze kamienicy po generalnym remoncie w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach, w zielonej okolicy z dala od zgiełku i hałasu. Bardzo dobra loka...

  • wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku
    wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę całe poddasze w kamienicy w centrum Katowic. Tylko długookresowo - minimalnie na 5 lat. Kamienica w ścisłym centrum, 100 m od Rynku, 50 m od Mariackiej, 300 m od Galerii...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • eksluzywne mieszkanie z miejscem parkingowym

    Oświęcim

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie wraz z miejscem postojowym - wysoki standard wyposażenia oraz dodatkowo miejsce postojowe w poziemnym garażu w nowo wybudowanych Apartamenta...

  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 2 950 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 1 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Duże dwupokojowe mieszkanie w kamienicy. Przestronne o pow. 60m Świetne położenie blisko komunikacji miejskiej. Własne ogrzewanie gazowe - zaczynasz sezon kiedy chcesz. Połogi w...

  • Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!
    1 / 9
    Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierz...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała
    1 / 10
    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Wynajmę kawalerkę 34 m², os. Karpackie, Bielsko-Biała Wynajmę jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34 m², położoną na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, przy ul. Doliny Mi...

  • Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

• Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-05! Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter....

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze
    1 / 13
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze

    Oświęcim

    • 1 650 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry Do zaoferowania mam na wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z duża jasną kuchnią, generalny remont wykonany w 2015 roku. Metraż to 41 m2 + 5m2 piwnica....

  • Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!
    1 / 10
    Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!

    Bielsko-Biała

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Położone na 2 piętrze, z widokiem na Szyndzielnię. Balkon, zamykany blok i zamykane piętro, na domofon. W pobliżu szkoły, ośr...

  • Kawalerki i pokoje
    1 / 2
    Kawalerki i pokoje

    Bielsko-Biała

    • 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Pokoje 800zl.-osoba plus media , kawalerki 1400-zl.-plus media. pełne wyposażenie, standard dobry+. Osoby pracujące,studenci. Miła profesjonalna obsługa. Zapraszam.

  • Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie wraz z wyposażeniem w Oświęcimiu na osiedlu Chemików.Dostępne od kwietnia 2023r. Odstępne 1600zł +czynsz administracyjny 340zł +opłaty za prąd i gaz w/g zuż...

  • Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42
    1 / 6
    Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42

    Będzin

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 23 m2. II piętro. Ogrzewanie elektr...

  • Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego
    Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,20 m, położone na 6 piętrze w zadbanym, 10 piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w Bytomiu. To ide...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89
    1 / 7
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:...

  • Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13

    Bytom

    • 1 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lo...

  • Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!
    1 / 15
    Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego n...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...