• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Pabianicami

(86)
  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Mieszkanie jest na II piętrze świeżo po remoncie. Dzięki położeniu mieszkania od strony podwórk...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, ok. róg Jaracza i Kopcińskiego, kilka minut pieszo do campusu UŁ, CKD 15 minut, bardzo dobra komunikacja miejska z innymi dzielnicam...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Łodzi na ul. Limanowskiego. Dwupokojowe, balkon, po wymianie paneli. Balkon. Cena wynajmu do negocjacji.

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 4
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia! Przestronne i wysokie mieszkanie 3 pokojowe w centrum Zduńskiej Woli. Lokal z oddzielnym wejściem na parterze. Brak czynszu administracyjnego! Składa się z: -po...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 11
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia! Nowe mieszkanie przy ul. Jana Matejki na osiedlu "Nowe Południe" jego powierzchnia to 51,4m2. Zlokalizowane na IV piętrze w bloku z windą. Rozkład: -Przestronny p...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...