• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Pabianicami

(86)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Nowe

    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-29 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej 21 – blisko Manufaktury i Parku Staromiejskiego Nieruchomość: Do wynajęcia przestronne, w pełni um...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • 2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów

    Łódź

    • 1 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Rojnej 50D w Łodzi, w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją i pełną infrast...

  • Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46
    1 / 7
    Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46

    Łódź

    • 1 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w ścisłym centrum Łodzi. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje
    1 / 6
    Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie przy ul. Berlińskiego 22 w Łodzi, 2-pokojowe, w pełni umeblowane, przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji blisko park...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze
    Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka naprzeciwko Manufaktury przy ul. Drewnowskiej 33. Nieruchomość: Kamienica z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum. Ogrzewanie elektryczne, 19,4...

  • Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 12,53 m² + antresola ok. 6 m², położona na parterze budynku przy ul. Legionów 80. Nieruchomość:...

  • Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75
    1 / 8
    Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75

    Łódź

    • 1 260 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury. Ni...

  • Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna
    1 / 9
    Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna

    Łódź

    • 950 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Kilińskiego 227 w Łodzi (Górna). Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 17 m² znajduje się na 3 piętrze w kamien...

  • Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia przytulna kawalerka z pięknym widokiem na miasto, położona na 11. piętrze wieżowca z windą przy ul. Leczniczej 1/7 – blisko centrum...

  • Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników L...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje
    1 / 9
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 380 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96A w Łodzi. Nieruchomości: Powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkani...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 370 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: Powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 8
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...