• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Pabianicami

(86)
  • Kawalerka z balkonem w centrum, Pomorska 45C
    1 / 8
    Kawalerka z balkonem w centrum, Pomorska 45C

    Łódź

    • 1 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m² w apartamentowcu przy ul. Pomorskiej 45 w Łodzi, w ścisłym centrum miasta, zaledwie 600 m od Ulica Piotrkowska, z...

  • 25 m² z parkingiem | Centrum | Umeblowane
    1 / 12
    25 m² z parkingiem | Centrum | Umeblowane

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m², położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary...

  • 2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi
    1 / 12
    2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi

    Łódź

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka, w pobliżu PŁ
    1 / 9
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka, w pobliżu PŁ

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-14 Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, w zadbanej kamienicy z bardzo dobrą komunikacją i szybki...

  • Mielczarskiego 16, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 7
    Mielczarskiego 16, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone studio przy ul. Mielczarskiego 16 w Łodzi, na zamykanym podwórku, z miejskim ogrzewaniem, blisko Manufaktury i Akademii Muz...

  • Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 10
    Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Sacharowa 107, w dzielnicy Widzew, blisko Parku Widzewskiego. Nieruchomość: Powierzchnia 56m2. Mieszkanie znajd...

  • Twoja bezpieczna przystań nad miastem
    1 / 16
    Twoja bezpieczna przystań nad miastem

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Wspomnij dreszcz wolności, gdy Tomek Sawyer patrzył z góry na nurt rzeki Missisipi. To mieszkanie na dziewiątym piętrze oferuje identyczną perspektywę, gdzie nikt nie zagląda Ci w...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka
    1 / 10
    Kawalerka

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcie bardzo ładna, słoneczna kawalerka. Mieszkanie o wysokim standardzie w bloku z 2013 roku. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego. Dostępne od miesiąca pażdziernika. Mi...

  • Wynajme mieszkanie od września
    1 / 11
    Wynajme mieszkanie od września

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajme od 26.08.2026 duze ,jasne,dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta blisko Manufaktury(5min spacerem),parking strzeżony w cenie najmu,koszty eksploatacyjne(prad i gaz)w...

  • Zachodnia 101, słoneczna kawalerka w Śródmieściu
    1 / 10
    Zachodnia 101, słoneczna kawalerka w Śródmieściu

    Łódź

    • 1 310 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczna i gustownie urządzona kawalerka przy ul. Zachodniej 101 w Łodzi, w samym centrum miasta, z doskonałą komunikacją miejską i przystankami tuż obo...

  • Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.
    1 / 9
    Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.

    Łódź

    • 1 640 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-15 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. 1 Maja 42/44 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury...

  • Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 670 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia ciepłe i przytulne mieszkanie przy ul. Legionów w Łodzi, w okolicy ul. Gdańskiej, blisko Manufaktury, z centralnym ogrzewaniem, idealne dla pary, student...

  • Pabianicka 35, Górna, przytulne studio
    1 / 9
    Pabianicka 35, Górna, przytulne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, idealne dla jednej osoby, ciepłe i słoneczne z miejskim ogrzewaniem. Nieruchomość: Mieszkanie o powie...

  • Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A
    1 / 9
    Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A

    Łódź

    • 1 430 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna i w pełni wyposażona kawalerka w apartamentowcu przy ul. Pomorskiej 45A w Łodzi, idealna dla jednej osoby lub pary, w ścisłym centrum miasta, z szyb...

  • Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka
    1 / 9
    Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka

    Łódź

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, z balkonem przy ul. Obywatelskiej 67 w Łodzi. Nieruchomość: Jednopokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem...

  • Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ
    1 / 3
    Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ

    Łódź

    • 1 030 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia w pełni odnowiona kawalerka z balkonem w kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, blisko Manufaktury, ul. Piotrkowskiej oraz Uniwers...

  • Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak
    1 / 13
    Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniący...