• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Pabianice

(28)
  • Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 457 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej. Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mieszkanie...

  • Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 470 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 432 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej. Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mieszkanie,...

  • Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 442 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Warszawska
    Mieszkanie Pabianice, Warszawska

    Pabianice

    • 442 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełnym rozkładzie, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow.60,5m2, usytuowane na 3-piętrze w bloku. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele, ściany-gła...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania M-4 o pow. 60 m.kw. w Pabianicach, osiedle "Piaski", III piętro, salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, p.pokój, balkon, piwnica. Mieszkanie jest komfortowo wyrem...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 459 120 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej. Parter: Lokal nr 1 - 45,84 m2 (2 pok.) Lokal nr 2 - 60,11 m2 (...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 797 600 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 797 600 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 459 120 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 292 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 359 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości